Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

EKOSKART: Naprosto bezpečná a ekologická skartace vašich dokumentů

Máte spoustu dokumentů, které již nebudete nadále využívat? Před tím, než je vyhodíte společně s běžným odpadem, se důkladně ujistěte, že neobsahují žádné citlivé údaje, které by mohly být zneužity. Spousta lidí podceňuje dané riziko a pak se nestačí divit, když se k údajům dostane nepovolaná osoba. Jedinou skutečně efektivní likvidací je skartace. A to nejen v případě „papírových“ dokumentů, ale také dat v digitální podobě.

Je třeba si uvědomit, že ačkoliv vy pro dané dokumenty nemáte využití, mohou obsahovat osobní údaje o váš, vaší firmě nebo zákaznících. Vždy se najde někdo, pro koho tyto informace mají cenu zlata. V praxi se může jednat o databáze s klientskými informacemi, smlouvy a další druhy dokumentů, které by měly být skartovány.

Skartace dokumentů je proces, v rámci kterého dojde k jejich absolutnímu znehodnocení. S několika listy si poradí i kancelářská skartovačka, nicméně větší množství (např. archiv) musíte svěřit profesionálům.

Proč svěřit své dokumenty EKOSKART?

Hledáte-li specializovanou firmu, která provádí skartace dokumentů Praha, obraťte se na Ekoskart. Společnost nabízí komplexní služby a provádí bezpečnou a ekologickou likvidaci. Firma se zabývá skartací tištěných dokumentů (smlouvy, faktury…), občanských průkazů, pasů, platebních karet a v neposlední řadě digitálních nosičů (diskety, ZIP mechaniky, CD, DVD…).

Likvidace probíhá na velkokapacitní skartovačce a velikost částic po skartování je 6×40-53 mm, což podle NBÚ odpovídá stupni pro „důvěrné utajení“. Ekoskart vaše dokumenty bezpečně přepraví a v případě zájmu vám umožní dohled při samotné skartaci. Veškeré úkony probíhají ve střeženém objektu – o bezpečnost vašich důvěrných dat tak nemusíte mít strach.

Pokud vás profesionální skartace dokumentů zaujala, přečtěte si další informace na www.ekoskart.eu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *