Jak využít letošní dotace? Přece nákupem nových sportovních dresů

Jak využít letošní dotace? Přece nákupem nových sportovních dresů

Sportovní kluby a spolky, zpozorněte. Dosáhli jste nyní na dotace, dostali jste finanční prostředky od sponzora, zbývají vám peníze z rozpočtu pro rok 2019 a hledáte možnost jejich uplatnění? Máme pro vás skvělý tip: Investujte do nových dresů, které  zvednou morálku týmu a ostatní vám je budou nepokrytě závidět. Tradiční český výrobce DDsport vám je dodá hned začátkem příštího roku!

Využijte letošní dotace efektivně

Byla by škoda nevyužít všechny dotace, které v příštím kalendářním roce pozbudou platnost. Oblečte za ně svůj tým do krásných, nových dresů! Každý, kdo si je stihne objednat do 20. 12. 2019 dostane fakturu ještě s rokem 2019. Dresy pak dostanete v průběhu ledna, abyste je co nejdříve mohli předvádět na soutěžích a zápasech.

Proč zrovna DDsport?

DDsport se specializuje na hokejové dresy a oblečení pro mnoho dalších sporty. Společnost funguje už 25 let, za tu dobu oblékla řadu sportovních družstev nejen v České republice, ale i v mnoha dalších státech Evropy. Na výběr je z mnoha různých střihů a barevných provedení. Objednejte si ty, které vám budou na soutěžích nejpohodlnější. Abyste se od jiných týmů odlišili designem, je možné jeho navržení na zakázku. Grafici vytvoří podle vašich návrhů ty nejkrásnější hasičské dresy!

Výhody sportovních dresů od DDsportu

Nakupovat dresy u DDsportu se vyplatí. Nejen, že se veškeré zboží pyšní vysokou kvalitou a dlouhou životností a umožňuje výrobu dresů s vlastním designem. Obchod nabízí také další výhody.
  • Rychlé dodání – DDsport si zakládá na rychlosti dodání, od objednávky k předání hotových dresů uplynou jen 3-4 týdny.
  • Archivace zakázky – Sportovní týmy nejsou úplně stabilní skupina. Občas z nich někdo odejde a nahradí je nový sportovec. I ti nejnovější členové týmu potřebují být perfektně vyladěni s ostatními! DDsport proto umožňuje archivaci zakázky, díky které můžete kdykoliv doobjednat již od jednoho kusu dresu nejen šipkařské či fotbalové dresy.

Publikováno: 19. 11. 2019

Kategorie: Sport

Autor: Adam