Elektronická cigareta je zdravější a má stovky různých příchutí

Elektronická cigareta je zdravější a má stovky různých příchutí

Rozhodnutí přestat kouřit patří mezi nejčastější novoroční předsevzetí. Ale jak už to tak bývá, svůj závazek dodrží jen málokterý kuřák. A co vy, stále si zapalujete jednu cigaretu za druhou, a to i navzdory neutuchajícímu pocitu, že „to“ už není ono? Jedna a ta samá příchuť, myšlenky na škodlivost, kritika nekouřícího okolí kvůli zápachu, zažloutlé zuby... Nedokážete-li přesto típnout svou poslední cigaretu, přesedlejte alespoň na její elektronickou variantu. Dopřejte si plnohodnotný kuřácký požitek mnohem zdravěji, stylověji a chutněji!

Nudí vás jedna a ta samá příchuť? Vyberte si e-liquid dle chuti

Elektronická cigareta má oproti té klasické celou řadu výhod. Tou zásadní je absence karcinogenních látek a těžkých kovů. Budete vdechovat pouze aromatizovanou páru s nikotinem. A je jen na vás, jestli si vyberte některou z tabákových příchutí (např. běžnou, dýmkovou nebo třeba doutníkovou), nebo sáhnete po osvěžující příchuti ovoce. K mání jsou také speciální náplně do elektronických cigaret s příchutí kávy, kapučina, energy drinku, coca-coly či jablečného štrůdlu. Dostanete na výběr ze stovek náplní, které můžete měnit dle chuti. [caption id="attachment_10392" align="aligncenter" width="276"]Je libo kouř s příchutí tiramisu? Máte ho mít! Je libo kouř s příchutí tiramisu? Máte ho mít![/caption]

Kouření ve velkém stylu

Zatímco klasické cigarety nejsou v moderní společnosti příliš žádoucí (a to i navzdory vysokému počtu kuřáků), elektronická verze představuje stylový doplněk, za který se rozhodně nemusíte stydět. Příkladem budiž model Joyetech eCom, který si za svůj vytříbený design vysloužil prestižní cenu reddot award 2014. Tato e-cigareta navíc disponuje inteligentním systémem pro ovládání intenzity kouře.

Když kouřit, tak levněji než doposud

Za zmínku stojí také další výhody elektronické cigarety. Pomineme-li vyšší vstupní investici (doporučujeme kvalitní model, který vydrží podstatně déle než levné e-cigarety od asijských trhovců), vyjde vás kouření podstatně levněji. Ročně ušetříte až přes 20 tisíc korun. A co dál? Kouř z elektronické cigarety nezapáchá, takže váš zlozvyk nebude trnem v oku vašeho nekuřáckého okolí. Oddechnou si i vaše zuby, které už nebudou tak zažloutlé jako doposud. Suma sumárum, není co řešit. Přechod na e-cigaretu vám může pomoct v náročném boji se závislostí a přinejmenším alespoň začnete kouřit zdravěji. Špičkové modely a vysoce kvalitní e-liquidy Liqua najdete u specializovaného prodejce na www.mojeelektronickacigareta.cz.

Publikováno: 22. 02. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: náplně do elektronických cigaret | výhody elektronické cigarety