Správně zvolený kalendář v interiéru nahradí umělecké dílo!

Správně zvolený kalendář v interiéru nahradí umělecké dílo!

Ty tam jsou doby, kdy naše stěny v podstatě hyzdily kalendáře s kýčovitými záběry, od nichž jsme spíše odvraceli náš zrak. Dnešní kalendáře mnohdy snesou srovnání s uměleckými díly. Ty z portfolia renomovaného výrobce kalendářů, diářů a zápisníků, společnosti Helma 365, s r.o. tedy určitě. Moderní kalendář jinými slovy neplní pouze informativní funkci, ale z estetického hlediska se může dokonce stát středobodem místnosti. V závislosti na jeho motivu i materiálu. Tím nemusí být jen křídový papír. Slyšeli jste třeba o kalendářích dřevěných? Ty se tisknout na dřevěný materiál s přírodní strukturou. A samozřejmě jim nechybí adekvátní motivy, ať již umělecké či květinové.

Kalendáře podle motivu

Apropos motivy. Na ty se při výběru kalendáře spolu s jeho rozměrem zřejmě zaměříte nejvíc. Motiv kalendáře by měl být uklidňující – vždyť vám bude dělat společnost celý nadcházející rok. Doporučujeme zvolit motiv, který vás bude uklidňovat. To dokáží záběry přírodních scenérií – klasikou jsou záběry moře či hor, panoramatické snímky krajiny, mořských pláží a podobně. Zabírají však i zvířátka, květiny a miminka. Záleží na preferencích a osobním vkusu. Někoho stresu zbaví letmý pohled na fotografie hrajících si koťátek, jiného uklidní záběr na nějakou světovou metropoli. S níž jej třeba váží milé vzpomínky.

Investujte do reklamního kalendáře

Pokud podnikáte a přemýšlíte o vhodném dárku pro své zákazníky a obchodní partnery, uvažujte o investici do reklamního kalendáře. Ten vám zaručí, že obdarovaní budou mít logo vaší firmy na očích po celý následující rok. Takovýto kalendář na zakázku se vám zkrátka vyplatí.

Zakázkový tisk kalendářů

Zakázkový tisk kalendáře také najdete v portfoliu již zmíněné společnosti Helma 365, která se za dobu své dvacetileté působnosti na trhu stala největším českým producentem výrobků s kalendáriem. Za rok společnost vyprodukuje na šest milionů kusů originálních kalendářů a diářů, z nichž se těší obyvatelé nejenom Česka, ale i dalších dvaceti evropských zemí. Nechcete rozšířit jejich řady? Firmy mohou okamžitě počítat se slevou ve výši dvaceti procent a ostatní, utratí-li na e-shopu více než 365 korun, zase budou mít dopravu zdarma. Tak neváhejte!

Publikováno: 29. 08. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam