Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Skartace ve velkých i v menších městech

Dříve či později se i vy dostanete do situace, kdy se budete muset zbavit některých dat. A ačkoliv budete mít za to, že je již nebudete využívat, co když někomu jinému přijdou vhod? Předtím, než se je rozhodnete jen tak vyhodit do kontejneru, zvažte reálné následky. Nezodpovědné nakládání s citlivými údaji může dostat do nepříjemné situace nejen vás, ale také vaše klienty.

Nenechávejte důvěrná data napospas cizím osobám

Smlouvy, strategické plány nebo třeba databáze s osobními údaji o klientech. Všechna tato data by měla být zlikvidována tak, aby k nim nikdo nepovolaný neměl přístup. V opačném případě může dojít k jejich zneužití a poškození vaší firmy nebo osob, na které se údaje vztahují. Na velikosti vaší společnosti přitom nezáleží, liší se pouze rozsah případných škod.

Skartace – jediný efektivní způsob likvidace

Ale jakým způsobem tedy naložit s daty, které již nebudete potřebovat? Pokud váš archiv čítá jen několik málo tištěných dokumentů, pořiďte si kancelářský skartovací stroj. V případě rozsáhlejšího archivu se neobejdete bez profesionálních služeb a to samé platí také o likvidaci dat v elektronické podobě.

Víte, že pouhé vymazání dat z hardisku nepomůže? Do doby, než data přehrajete jinými, je bude možné obnovit pomocí speciálního software. Jde o jednoduchý proces, který dnes zvládne téměř každý. Opravdu chcete riskovat?
Nenechávejte nic náhodě a obraťte se na někoho, kdo pro vás zajistí profesionální likvidaci dat v tištěné i digitální podobě.

Se skartací vám pomůže REISSWOLF

 

Doporučujeme společnost REISSWOLF, která ve svém oboru patří k těm nejpovolanějším. Na našem území působí od roku 1996, ale v sousedním Německu se dostala mezi špičku již v polovině 80. let. Již brzy rozšíří své pole působnosti také mimo Evropu – na čínský a americký trh.

Pro REISSWOLF je skartace, ale také archivace dat na denním pořádku a můžete se spolehnout na naprostou profesionalitu, individuální přístup, diskrétnost a příjemné ceny.

Odkazy na služby v oblasti skartace: