Erotické masáže Praha – přestaňte tápat aneb konec zmatení pojmů

Erotické masáže Praha – přestaňte tápat aneb konec zmatení pojmů

Co jsou to vlastně erotické masáže Praha? Jsou skutečně tak nevinné, jak se tváří nebo jde jen o zástěrku placeného sexu? A co můžete očekávat, když se rozhodnete navštívit některý z lepších erotických masážních salonů? Na to všechno jsme se pokusili najít odpovědi za vás.

Erotické masáže Praha – na klasický sex zapomeňte

Také jste až dosud brali za svou představu, v níž masérka během erotické masáže postupně odhazuje veškeré zábrany, a na konci je dovoleno úplně vše? Tak na ni rychle zapomeňte. Rozšiřují ji především zděšené manželky a partnerky, které v telefonu svého drahého najdou číslo na erotický masážní salon a představují si pak všechno možné. Profesionální masérky sex neposkytují – nemají to zapotřebí. Jsou na své umění hrdé a nepotřebují si pomáhat dalšími praktikami.

Klasická a erotická masáž; v čem se liší?

U obou hledáme především odpočinek a relaxaci. Zatímco klasická masáž cílí především na naše tělo a jen okrajově se zajímá o rozpoložení naši mysli, ta erotická se snaží o nastolení harmonie v obou rovinách. Zkušená masérka vás dokáže několikrát přivést až k samému vrcholu a teprve na závěr dovolí žádoucí vyvrcholení. Je to vlastně umění, v němž hrají roli něžné doteky, rafinované svádění a vzrušením nabitá atmosféra, podívejte se TADY.

Vážně jde o zábavu určenou jen pro muže?

Ale vůbec ne! Tohle rozptýlení si s oblibou dopřávají i ženy nebo dokonce manželské páry! Výběr erotických masáží je široký. V hlavní roli může být atmosféra, maximální tělesná blízkost či třeba vonné oleje. Při výběru svého zážitku tak nejste ničím omezeni.

Individuální přístup jako priorita

Svléknout, lehnout, užít si, jít – pokud si takhle nějak představujete svou návštěvu masážního salonu, pak budete příjemně překvapeni. Vyškolené profesionálky rozhodně nepostupují podle jednotné šablony, ke každému klientovi či klientce přistupují individuálně – předem se vyptají na vše, co je vám příjemné a co máte rádi, a teprve poté přistoupí k samotné masáži.

Bohaté erotické menu pro každého

Neexistuje jen jedna erotická masáž, ve hře je skutečně široká nabídka nejrůznějších přístupů a technik, inspirovaných orientálním učením i některými zdravotními technikami. Jedno mají ale všechny společné: jejich hlavní myšlenkou je maximální potěšení klienta a skutečně hloubková relaxace. Po takové masáži si budete připadat jako znovuzrození a na čas zapomenete, co je to stres nebo únava. A z čeho je možné vybírat?
  • Tantra masáž využívá energetické body v těle a posiluje sexuální energii.
  • Nuru masáž pracuje s velmi kluzkým gelem z mořských řas a masérka při ní používá celé tělo.
  • Relaxační masáž hluboce uvolňuje a laská celé tělo, erotika je přítomná až v samém závěru.
Tohle jsou tři nejžádanější typy erotických masáží. V profesionálním salónu je však nabídka služeb mnohem širší a nechybí ani široká škála volitelných prvků – podle toho, co máte rádi.

Chci vyzkoušet erotickou masáž – budu tím své partnerce nevěrný?

Záleží na tom, jak nevěru definujete. V některých vztazích je za ni považováno už pouhé „otočení se za hezkou sukní,“ v klasickém slova smyslu však chápeme nevěru jako intimní styk dvou osob, což erotická masáž rozhodně není. Jak jsme si už ukázali, sex je absolutně mimo hru, takže směle do toho! Přečtěte si, jak vypadá masáž penisu TADY.

Potěšením ke zdraví

Vybití sexuální energie ale není jedinou předností, která do erotických masážních salonů opakovaně láká spokojené klienty. Kvalitní odbourání stresu a nepohody má velmi dobrý vliv na psychické i fyzické zdraví, u mužů pak pravidelná ejakulace vede k rychlejší a zdravější tvorbě spermií a některé masážní techniky mohu působit i jako prevence proti problémům s prostatou.

Najděte si svůj nejbližší erotický masážní salon

Profesionální masérky jsou diskrétní, velký bilboard před provozovnou tedy nehledejte. Spolehněte se spíše na internetové zdroje. Doporučit můžeme především pražské podniky, ve kterých působí ty nejzkušenější profesionálky z celé České republiky i ze zahraničí. Pokud vám tedy záleží na kvalitě služeb a nespokojíte se jen tak s ledasčím, určitě zamiřte právě tam. Erotická masáž může být skvělým doplňkem k pracovní cestě nebo příjemným povzbuzením po náročné procházce po památkách. Vyzkoušejte sami a uvidíte.

Publikováno: 31. 08. 2017

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam