Sunset Restaurace Brno: Místo pro nevšední gurmánské okamžiky

Sunset Restaurace Brno: Místo pro nevšední gurmánské okamžiky

Máte namířeno do Brna a rádi byste svou cestu korunovali jedinečným gastronomickým zážitkem? Vaše přání budiž splněno. Zavítejte do známé Sunset Restaurace Brno a dopřejte svým chuťovým pohárkům nirvánu. Samozřejmě nepůjde jen o chutné jídlo, ale také o atmosféru, kterou dokáže navodit vstřícný personál. K tomu přičtěte úžasný výhled na Špilberk a další městské dominanty. Potřebujete snad další důvody, proč se najíst právě zde? Prozradíme vám detaily!

Poklidná oáza uprostřed rušného centra

logo-sunset-restaurant.cz Sunset Restauraci Brno nebudete muset hledat někde na periferii městě. Najdete ji téměř v centru, nicméně okamžitě po vstupu zapomenete na starosti všedních dní. Ještě předtím si ovšem užijete jízdu výtahem do 9. patra moderní administrativní budovy IBC, ve které se restaurace nachází. Mimochodem, jedná se o stavbu, která vyhrála prestižní titul „Stavba roku 97“. Impozantní výhled si vychutnáte po celý rok. Během horkých letních dní personál griluje specialisty na terase, v zimě hosté obdivují západy slunce odrážejícího se v kulise zasněžených střech. Pokud jste doposud nenavštívili restauraci, která se nachází tak vysoko, nenechte si netradiční zážitek utéct mezi prsty. V Brně příliš mnoho restaurací s takovým výhledem nenajdete. I to je jeden z důvodů, proč Sunset získala ocenění Certificate of Excellence, 2014 winner na známém portále TripAdvisor.

Najdou si i další důvody, proč právě do Sunsetu

Jde vám o rodinnou sešlost, romantickou večeři ve dvou nebo oslavu s přáteli? Anebo snad hledáte místo pro schůzku s váženým obchodním partnerem? Pokud vás přestaly bavit sterilní a temné prostory běžných restaurací, bude se vám v Sunset Restauraci Brno zamlouvat prosluněná vyhlídková terasa. Kvalita jídla je kapitola sama pro sebe. Ať už vsadíte na obědové menu nebo některý z mnoha pokrmů v jídelním lístku, nebudete litovat. Restaurace zároveň často pořádá nejrůznější speciální akce, v rámci kterých hosté degustují vybrané delikatesy. Degustace vína, dny amerických steaků, staročeská kuchyně, barmanská show, zvěřinové hody… Hosté se rozhodně nenudí! Restaurace Sunset Brno je místem zaslíbeným pro rodinné oslavy, promoční obědy, svatby, firemní večírky i soukromé party či módní přehlídky. V souvislosti se svatební oslavou oceníte možnost pořízení krásných fotek s panoramatem Brna. V případě firemní akce zase přijde vhod privátní salonek s kapacitou pro 25 osob. Nedílnou součástí restaurace je i kavárna, kde si při posezení na příjemně vrzajících ratanových křeslech vychutnáte kávu. V baru vám zase zkušení barmani namíchají exkluzivní drink, který vám zvedne náladu. Chcete si rezervovat stůl online, prohlédnout aktuální menu nebo si jen přečíst další informace? Pokračujte na www.sunset-restaurant.cz.

Publikováno: 25. 01. 2016

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam

Tagy: nejlepší restaurace v brně | retaurace brno