Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Exotické zájezdy s německými cestovkami jsou levnější a luxusnější

Kdy jindy vyrazit na exotickou dovolenou, když ne na podzim nebo v zimě? Nepatříte-li k milovníkům mrazu a všudypřítomného sněhu, udělejte to letos jinak a vydejte se do míst, kde je krásně po celý rok. Přijdete na jiné myšlenky a dobijete si baterky. Dovolená na druhém konci světa patří k nezapomenutelným zážitkům, které si budete chtít napřesrok (nebo dokonce mnohem dříve) zopakovat. Nabízí se však zásadní otázka. Kde na takovou parádu vzít?

Chcete perfektní dovolenou? Dělejte to jako Němci

Pro naše západní sousedy jsou exotické zájezdy každoroční rutinou. Možná vás napadne, že s německým platem by něco takového ustál i váš rozpočet, nicméně zdůrazňujeme, že zájezdy německých ck jsou levnější než nabídky tuzemských kanceláří. Ano, Němci skutečně létají do teplých krajů za méně peněz než my.

Zdá se vám to nefér? Tak proč to neuděláte jako oni? Dopřejte si pořádnou porci exotiky se zahraniční cestovkou. Kromě toho, že ušetříte, dostane se vám prvotřídních služeb na mnohem vyšší úrovni. Důvod je prostý, německá klientela je náročnější než česká a cestovní kanceláře tak mají úplně jiné standardy.

Proč jsou zájezdy s německými ck levnější?

Německé cestovní kanceláře jsou levnější proto, že objednávají lůžka v hotelích či letenky v mnohem větších objemech. Pro své klienty často rezervují i celý hotelový komplex nebo kompletně obsadí letadlo. Z tohoto důvodu mohou žádat příznivější ceny.

Letět můžete i z Prahy!

Vraťme se však k vám. Pokud vás láká představa plavby lodí někde v Karibiku, slunění na pláži v Thajsku nebo třeba potápění někde v Malajsii, obraťte se na českého touroperátora – cestovní kancelář RUDOLF REISEN. Spolupracuje s německými cestovkami a umožňuje klientům odletět z Prahy prostřednictvím společnosti Fly Emirates. Pro vás to znamená, že nebudete muset cestovat na letiště ve Frankfurtu, Berlíne nebo Mnichově.

Nabídku zájezdu najdete na www.rudolfreisen.cz, případně touroperátora kontaktujte na bezplatné telefonní lince 800 100 567.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *