Fenomenální proužky

Fenomenální proužky

Víte, kdo stál za zrodem nejznámější značky sportovního oblečení? Byl to Němec, jak poleno a jmenoval se Adolf. Nebojte, řeč není o vyšinutém nelidovi, který poslal na smrt miliony lidí. Zakladatel firmy Adidas, Adolf „Adi“ Dassler, to měl v hlavě naopak srovnané. Legendární brand založil společně s bratrem Rudolfem na počátku 20. století. Netrvalo dlouho a stali se partnerem předních sportovců, kteří na sobě hrdě nosili notoricky známé tři proužky. byl Jak už to tak mezi bratry bývá, docházelo k určitým rozporům, které vyvrcholili rozchodem a založením vlastních firem – Adidas a Puma. Obě firmy mají dodnes sídlo naproti sobě v rodné obci Herzogenaurach.

Proč právě Adidas?

Přesuňme se však do současnosti. Společnost urazila obrovskou cestu a její věhlas rok od roku stoupal. V oblečení Adidas vyhrávali a vyhrávají zlaté medaile olympionici ze všech zemí světa. Do pohodlných tepláků s třemi proužky se oblékneme vždy, když jdeme běhat do parku. Notoricky známé logo na nás vykoukne i v koupelně. Deodoranty a ručníky Adidas jsou neodmyslitelnou součástí výbavy každého aktivního člověka. Hodinky Adidas nám zase pomohou ukočírovat čas a stihnout vše podle stanového plánu. S trochou nadsázky by se dalo říct, že nás Adi pronásleduje na každém kroku. Důvod, proč si Adidas pouštíme k tělu, je prostý. Jen málokterý výrobce oblečení a příslušenství nabízí perfektní vlastnosti, moderní a svěží design a dobrou cenu.

Vybere si každý

Nabídka oblečení se třemi pruhy uspokojí opravdu každého. Sportovci, kteří touží po prodyšném a savém materiálu, který je nezradí ani za extrémních podmínek, milovníci módních výstřelků, ani konzervativci, kteří preferují minimalistický design. Ať už potřebujete adidas plavky, zimní bundu nebo stylovou mikinu, najdete ji na www.adipro.cz.

Publikováno: 03. 10. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: adidas | adidas hodinky | adidas plavky | adidas ručníky | adolf dassler | www.adipro.cz