Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

UniCall – přední evropské externí call centrum

Hledáte nový prodejní kanál? Vyzkoušeli jste téměř všechno, ale stále to není ono? V tom případě vsaďte na starý dobrý telemarketing. Nechcete-li si kvůli něj najímat nového zaměstnance nebo dokonce zařizovat celé call centrum, vsaďte na služby společnosti UniCall. Evropské externí call centrum však nabízí mnohem pestřejší portfolio služeb a nenajdete v něm pouze aktivní a pasivní telemarketing. Dovolte nám, abychom vám představili nabídku společnosti, jejíž služby využívají i giganti z energetického, telekomunikačního a finančního oboru.

Zázemí nadnárodní společnosti s letitými zkušenostmi

UniCall jsme si nevybrali náhodou. Jde o jednu z předních evropských společností a na trhu je již od roku 2006. Před osmi lety byly založeny první dvě pobočky a kvůli velkému zájmu následovaly další. V současnosti pro UniCall pracuje více než 600 zaměstnanců v 10 call centrech. Jsou k mání klientům z České republiky, Norska, Švédska, Litvy, Polska a Finska.

Od telemarketingu až po back-office

Vraťme se však ke službám samotným. UniCall je díky svému zázemí schopna poskytovat vše od outboundového marketingu (pasivní a aktivní telemarketing, průzkum trhu, mystery shopping…) až po inboundový zákaznický servis (částeční i kompletní outsourcing…), komplexní administrativní a technickou podporu (tzv. back-office) a obchodně poradenské služby.

Profesionálové z UniCall vám tedy pomohou nejen se získáváním nových zákazníků a s šířením povědomí o vašich službách. V rámci zmíněného back-office poskytují širokou škálu aktivit jako zadávání jmen a dat, registrace, přijímaní objednávek a fulfillment (zajištění chodu e-shopu od A do Z).

Za úspěchem společnosti UniCall stojí kvalita poskytovaných služeb a neustálé zvyšování standardu. Hledáte-li partnera, na kterého se můžete ve všech ohledech spolehnout, pak jste ho právě našli. Další informace najdete na webu www.unicall.cz.