Golemtech - česká značka prvotřídního vybavení pro auto/pneuservisy

Golemtech - česká značka prvotřídního vybavení pro auto/pneuservisy

Provozujete pneuservis, autoservis nebo autodílu a chystáte obměnit dosluhující nebo nedostatečně efektivní vybavení? Nebo snad stojíte na začátku dlouhého běhu a budete svou firmu teprve budovat? Hledáte-li kvalitního dodavatele techniky, můžete se s klidem obrátit na předního českého výrobce Golemtech, který na tuzemském trhu působí již více než 10 let. Partner předních prodejců autodílů si zakládá na vysoké kvalitě, spolehlivosti a skladové dostupnosti všech náhradních dílů. Poskytuje komplexní servis včetně návrhu „na klíč“ a financování.

Nízká kvalita konkurenčního vybavení vedla k vlastní značce

Společnost Profitrading s.r.o. se prodejen profesionálního vybavení pneuservisů, autoservisů a autodílen zabývá velmi dlouho. Firma začínala dovozem a prodejem na přímou objednávku, ale vzhledem k nespokojenosti s provedením a kvalitou některých výrobků začala budovat vlastní značku. Netrvalo dlouho a vznikla Golemtech – značka, pro kterou jsou typické přesně definované hodnoty spolehlivosti a vysoké užitné hodnoty. Těmito vlastnosti se Golemtech jasně vymezuje oproti přímé konkurenci.

Vývoj a inovace nikdy nekončí

Zařízení Golemtech prochází neustálým vývojem a úpravami na základě specifických požadavků zákazníků. Výrobky jsou zdokonalovány v moderních 3D konstrukčních programech, které umožňují modelování i simulaci. Díky odborným znalostem a zkušenostem se inženýrům povedlo konstrukci strojů maximálně zjednodušit a výrazně snížit poruchovost celků. Co to znamená pro vás? Náklady na údržbu a provoz vybavení značky Golemtech jsou oproti konkurenčním strojům minimální. Vybavení autoservisu vám vydrží v provozu velmi dlouho.

Příjemné ceny a komplexní servis

Kvalita jde obvykle ruku v ruce s cenou, ale ani té se v případě strojů Golemtech nemusíte bát. Výrobce díky vlastním skladovým prostorám a vysokým prodejním obratům drží ceny v přijatelné rovině a kromě toho nabízí i další benefity v podobě zmíněného servisu. Rozhodnete-li se pro zařízení Golemtech, nebudete se muset starat o dopravu ani montáž. Samotným prodejem a instalací však vztah mezi výrobcem a zákazníkem nekončí – nebudete odkazováni na externisty a smluvní partnery. Vždy s vámi bude komunikovat prodejce, který vám asistoval při prvotním nákupu a zajistí pro vás vše potřebné.