Sháníte špičkový telefon do kanceláře? Víme, na koho se obrátit

Sháníte špičkový telefon do kanceláře? Víme, na koho se obrátit

Každodenní pracovní rutinu v kanceláři nám usnadňuje spousta nepostradatelných pomocníků. Patří mezi ně také kancelářské telefony, které se těší značnému zájmu i navzdory masivnímu nástupu smartphonů. Jednoduše proto, že jsou navrženy pro specifické potřeby a tady i v mnoha směrech efektivnější. Zaměřili jsme se na modelovou řadu zařízení OpenStage, kterou nabízí specializovaná firma APENEX s.r.o.

O společnosti APENEX

APENEX je česká společnost se sídlem v Českých Budějovicích. Na trhu se pohybuje více než 15 let a disponuje nejvyšší možnou certifikací v oblasti telekomunikačních systémů SIEMENS/UNIFY. Tým zkušených profesionálů během své letité působnosti instaloval a servisoval množství telefonních ústředen, a to včetně kompletního příslušenství a doprovodných aplikací. Mezi nejvýznamnější zákazníky, kteří s firmou dlouhodobě spolupracovali a spolupracují, patří státní instituce a firmy s mezinárodní působností. Za zmínku stojí Pražský Hrad, Senát Parlamentu ČR, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, KOH-I-NOOR, ABB, J&T Banka a další. APENEX však nabízí řešení také pro menší a středně velké podniky. Každému klientovi se dostane individuálního přístupu.

Kancelářské telefony OpenStage

APENEX provozuje internetový obchod, kde si můžete objednat kancelářské telefony řady OpenStage. Zařízení vyrábí společnost Unify (někdejší Siemens Enterprise Communications) a jsou koncipována pro maximální funkcionalitu a intuitivní používání. Telefony do kanceláře značky Unify se vyznačují kvalitním dílenským zpracováním a elegantním designem. Do kanceláře či kontaktního centra je ideální model OpenScape Desk Phone IP 35G s následujícími parametry:
  • dvouřádkový displej (205 x 41 px)
  • deset funkčních tlačítek (6 s červeným LED podsvícením) – nastavení hlasitosti, optická signalizace volání, 3 volně programovatelná tlačítka, LED pro čekající zprávy
  • křišťálově čistý zvuk v HD kvalitě s možností duplexního hlasitého telefonování a dalšími funkcemi
  • protokol volání
  • integorvaný gigabitový Ehternet
  • přípojka na hlavní soupravu
openscape Spolupráce s profesionály se vyplatí, takže ať už máte v plánu koupi samostatného telefonu do kanceláře nebo kompletní výstavbu firemní sítě včetně podpory a servisu, neváhejte se obrátit právě na APENEX. Vsaďte na zázemí specialistů, kterým důvěřují ti nejúspěšnější.

Publikováno: 28. 01. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: kancelářské telefony | telefony do kanceláře