Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Grafosklo – unikátní designový prvek nejen do kuchyně

Nuda a monotónnost nemá šanci. Pokud vás trápí, že je vaše kuchyně příliš fádní, otevřete dveře nejnovějším trendům a vydejte se cestou originálních dekorací. Dnes vám představíme unikátní prvek, díky kterému v interiéru zavládne úplně jiná atmosféra. Upozorněte vaši současnou keramickou dlažbu za kuchyňskou linkou, že se bude zanedlouho stěhovat. Na její místo totiž zamíří moderní skleněný obklad s motivem dle vašeho výběru. Udělejte si s námi krátký výlet do Světa skleněných obkladů.

Zapomeňte na materiály, které v moderní domácnosti nemají co pohledávat. Momentálně je na výsluní sklo a není jediný důvod, proč byste si ho nemohli pozvat do kuchyně i vy. Alternativou klasických obkladů, které nikoho neoslní, je fotosklo. Na velké skleněné ploše může být jakýkoliv potisk – panoramatická fotka z vaší nezapomenutelné dovolené, dílo vašeho oblíbeného umělce, nebo třeba fotografie vašich nejbližších.

Grafosklo se vyrábí v tloušťce od 6 mm do 12 mm a potisk je tisknut UV odolnými barvami. Ty zajistí, aby stále zářil a nevybledl kvůli slunečním paprskům. Fotosklo se samozřejmě hodí i na jiná místa, než jen za kuchyňskou linku. Je jako stvořené pro posuvné dveře, výplň skříní nebo plochu skleněného stolu. Velmi dobře vypadá i jako samostatný nástěnný obraz. Výrobce však nedoporučuje umístění za plynovým sporákem.

Výhodou skleněných obkladů není jen vysoká estetická úroveň, ale také velmi snadná údržba. Sklo jednoduše umyjete tak, jak jste zvyklí a opět se bude lesknout jako nové.

Vraťme se však k výběru motivů. Fotografii nebo obrázek můžete dodat i ze svého soukromého archivu. Jedinou podmínkou je dostatečně vysoké rozlišení, minimálně 300dpi. Případně se po fotografii porozhlédněte v některé ze světových fotobank, například na Shutterstock.com, kde najdete více než 12 milionů motivů.

Tak co vy na to? Pokud vás sklo za kuchyňskou linku zaujalo, vyberte si motiv a objednejte si ho. Samozřejmostí je kompletní servis včetně zaměření a montáže. Další informace najdete na www.sklenenyobklad.com.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *