Aby tu sekretářku čert vzal

Aby tu sekretářku čert vzal

Co si budeme povídat, jediným důvodem, proč jste na místo sekretářky dosadili tu mladou slečnu, nebyly její organizační (ne)schopnosti, ale perfektní dekolt, kterému padesátnice s třicetiletou praxí zkrátka nemohla konkurovat. Což o to, kávu sice uvařit umí, ale když se blíží uzávěrka, musíte najmout dva brigádníky. Podívejme se se to z druhé stránky, skutečně je vaše administrativní pracovnice tak neschopná, nebo jen nemá to správné zázemí, ve kterém by jí šla práce od ruky? Mezi základní pilíře každé kanceláře patří kvalitní kancelářské potřeby, kterých musí být dostatek. Přestaňte šetřit na nesprávných místech a dopřejte ji to, bez čeho svou práci vykoná jen těžko.

Upište svou duši ďáblu, nebudete litovat!

Mefisto je známý velkoobchod, který nabízí kompletní sortiment kancelářských potřeb. Najdete v něm magazin boxy, šanony, ergonomické doplňky, stojánky, papíry a mnoho dalších pomocníků, které najdou využití dnes a denně. Samozřejmostí jsou kancelářské sponky, děrovače, sešívače a další kancelářské potřeby, které vaše sekretářka nezbytně potřebuje. Dejte ji volnou ruku a nasměrujte na e-shop mefisto2000.cz – ať si sama vybere to, co aktuálně potřebuje a objedná z pohodlí kanceláře. Všechny kancelářské potřeby jsou skladem a prodejce je expeduje do 24 hodin od přijetí objednávky. Nakoupíte-li toho opravdu hodně, můžete se těšit na cenová zvýhodnění a stálí odběratelé získají individuální podmínky (např. doprava zdarma).

Nevyhovuje? Vyměnit!

Ukázalo se, že chyba nebyla v nedostatku kancelářských potřeb a vaše sekretářka objednala kopírovací papír i přesto, že je ho plná skříň? Nezbývá, než vyměnit. Tedy ne sekretářku, té by byla škoda, vyměnit můžete kancelářské potřeby, které se vám nehodí za ty, které se vám momentálně hodí. Kompletní sortiment najdete na mefisto2000.cz, včetně informací o aktuálně probíhajících akcích.

Publikováno: 05. 07. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: kancelář | kancelářské potřeby | kopírovací papír | mefisto2000.cz | sekretářka