Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

Hit letošních vánoc? Fotokalendář je klasika, se kterou nešlápnete vedle!

Trendy přichází a zase odchází. Týká se to i vánočních dárků a možná jste si právě uložili náročný úkol – vymyslet něco originálního, čím zaručeně potěšíte své nejbližší. Ale co když většina z věcí, které tak pracně vyberete, nakonec skončí v zaprášené krabici na půdě? Anebo se minou účinkem a neudělají radost? Případně budete mít stejný nápad jako několik dalších lidí… Nic takového se nestane v případě fotokalendáře.

Vnímáte-li Vánoce jako období shonu a stresu, máte nejvyšší čas svůj pohled přehodnotit. Změňte přístup a vyhněte se nákupnímu centru na sto honů. Fotokalendář vytvoříte v pohodlí domova a skvěle se u toho pobavíte, zavzpomínáte si a možná se i dojmete. Navíc je jisté, že trefíte do černého – váš dárek bude patřit k tomu nejlepšímu, co obdarované osoby pod stromečkem rozbalí.

Fotokalendář je dárek, který bude dělat radost po celý rok. Jde o praktickou věc a jen málokdo se bez ní obejde. Slouží jako záznamník důležitých schůzek a událostí – a navíc i jako krásná dekorace, na kterou se každý rád podívá.

Tvorba fotokalendáře není vůbec komplikovaná a zvládnete ji v několika snadných krocích. Zabrousíte do příslušné sekce na empikfoto.cz, zvolíte požadovaný formát (levnější 20×30 cm, větší 30×40 cm) a vyberete si některý z mnoha tematických motivů. Šablony jsou rozděleny do několika okruhů, takže se mezi nimi rychle zorientujete.

Poslední fáze se nese v duchu vkládání fotografií v prostředí online aplikace. Proces vám nezabere příliš mnoho času a výsledek vás příjemně překvapí. Obrázky lze načíst také u Facebooku, Instagramu a osobní galerie.

Zda využijete možnost automatického doplňování a sestavíte fotokalendář během několik minut, nebo naopak popustíte uzdu své kreativitě a „vyřádíte“ se, je na vás. Editor umožňuje přidávání textových polí, změnu pozadí a označení narozenin, svátků a zvláštních příležitostí speciálními ikonkami.

Stylový fotokalendář na kvalitním papíře předčí veškerá očekávání a bezesporu se stane jedním z nej dárků!

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *