Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Přeprava zboží v EU může být díky spolehlivému dopravci velmi snadná

Pohráváte si s myšlenkou importu/exportu zboží v rámci zemí Evropské unie, ale nevíte, jak na to? Vlastní flotila nákladních vozů a kamionů je nákladná a to nejen, co se týče pořizovacích, ale také provozních nákladů. Jako mnohem schůdnější možnost se jeví služby specializovaného přepravce. Ale na koho se obrátit? Jednu spolehlivou firmu, která zajišťuje kamionovou dopravu mezi všemi členskými státy EU, vám představíme.

Zmíněným autodopravcem, který na trhu působí již od roku 1996, je společnost Šindelář spedition s.r.o. (původně jen „Václav Šindelář). Nabízí komplexní služby v oblasti spedice, individuální přístup k menším i větším klientům, letité zkušenosti a v neposlední řadě moderní zázemí.

Na tom, co chcete přepravit, nezáleží

Vozový park společnosti Šindelář spedition čítá 160 moderních vozových souprav, které splňují normy EURO5 a EURO EEC. Dopravce disponuje také plachtovými a chladírenskými návěsy a je schopen přepravit jakékoliv zboží (a to v libovolném množství). Všechny vozy jsou pravidelně servisovány, čímž je riziko poruchy (a tedy i zdržení zásilky) do značné míry eliminováno.

Vaše zásilka bude v naprostém bezpečí

Zásilky jsou neustále kontrolovány důmyslným trackingovým systémem, takže budete mít nepřetržitý přehled o tom, kde se právě nachází. O bezpečnost se stará alarmový systém a samozřejmostí je i pojištění pro případ odcizení a to do výše 10 mil. Kč.

Pokud je pro vás mezinárodní kamionová doprava tabu a máte spoustu dalších otázek, obraťte se na zkušené dispečery. Ti vám kdykoliv poskytnou odborné poradenství a zajistí pro vás vše, co bude třeba.

Šindelář spedition s.r.o. má bohaté zkušenosti s přepravou všech druhů zásilek (ovoce, zelenina, průmyslové a farmaceutické zboží…). Chcete-li aby se vaše zboží dostalo na místo určení včas, ve stoprocentním stavu a navíc za dobrou cenu, máte šanci. Další informace o kamionové dopravě najdete na www.sindelar-spedition.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.