Hledáte dodavatele pojezdových kol a koleček? Víme, kde ho hledat!

Hledáte dodavatele pojezdových kol a koleček? Víme, kde ho hledat!

Pojízdné vozíky, rudlíky a další manipulační technika se neobejde bez pojezdových kol a koleček. Nemůžete najít vhodného dodavatele nebo byste si jen rádi opravili dvoukolák? Obraťte se na firmu Hanet, která se specializuje na manipulační techniku již od roku 1993.

Společnost Hanet je privátní obchodní s servisní společnost se sídlem v Českých Budějovicích. Manipulační techniku prodává prostřednictvím kamenné prodejny, která se nachází u hlavního tahu České Budějovice – Praha, ale také přes internet. O kvalitě sortimentu svědčí zvučné reference. Mezi spokojenými a dlouhodobými zákazníky nechybí firmy jako Strabag, Hotchief, Budějovický budvar, Robert Bosch, Switelsky, I.B.O.S., A.S.A., Jihočeské divadlo nebo Okresní správa sociálního zabezpečení.

Nabídka je skutečně pestrá a nechybí v ní pojezdová kola a kolečka na výrobu a opravy vozíků, pojezdů a další manipulační techniky, vysokozátěžová kola, pryžové duše a pláště, strojní kola, silonová kola, nylonová kola a bantamová kola. Jde o kvalitní sortiment německé a italské výroby značek Tente, AVO a dalších předních výrobců. Ke kolům lze dokoupit také náhradní díly – samostatná kola, držáky a vidlice, které jsou skladem a mohou být okamžitě expedovány.

Pokud se v sortimentu neorientujete, nebojte se zeptat. Hanet poskytuje odborné poradenství a ochotně vám doporučí nejvhodnější variantu.

Za zmínku stojí i další sortiment a to především paletové, přepravní a vysokozdvižné vozíky, hliníková lešení a žebříky. Budete-li lešení nebo žebřík potřebovat jednorázově, můžete si je od Hanet vypůjčit. Více na hanet.cz.