Mobilní haly a jejich uplatnění

Mobilní haly a jejich uplatnění

Plánujete prodejní akci či výstavu, nicméně obáváte se nevyzpytatelného počasí? V takovém případě jsou ideálním řešením mobilní haly, jež se pyšní širokým využitím. Obecně řečeno, mobilní haly slouží k poskytnutí přístřeší pro nejrůznější akce. Využívají se velmi často jako skladovací prostory na místech, kde není možné postavit klasickou halu či budovu. Mobilní skladovací haly jsou vhodné také jako dočasná stavení, která potřebujete pouze na několik dnů či týdnů. V následujících řádcích se podíváme na přední výhody mobilních hal a také na poskytovatele těchto jednoduchých objektů. Mobilní haly nahrazují hangáry při letecké akce, prostornou stáj na přehlídkách, ba dokonce i přístřeší pro prodejní události. Využití je skutečně široké a fantazii se meze rozhodně nekladou.

Typy mobilních hal

Pakliže sháníte mobilní skladovací haly Praha, nabízí se vám různorodé možnosti. Důležitým parametrem mobilních hal je rozměr. Šířkové moduly mají rozměr 10, 12, 15, 20, 25, 30 a 40 metrů. Délkové moduly mají rozměr vždy násobek pěti. A výška mobilních hal se pohybuje v rozmezí od 2,38 do 4 metrů. Pevná konstrukce se produkuje z duralových profilů, jež jsou spojeny s žárově pozinkovanými spojovacími materiály. Boční opláštění si vybíráte dle vlastní potřeby z plachty, plastu a plechu.

Kdo mobilní haly nabízí?

Společnost, která má v kompetenci mobilní haly pronájem, vystupuje pod názvem Argoservis. Tato firma působí na tuzemském trhu již od roku 1997 a již od svého počátku se orientuje na montáž mobilních hal a párty stanů. Portfolio služeb dále zahrnuje pronájem vybavení pro párty stany a mobilní haly, jako jsou stoly, židle, výstavní panely, regály či vytápění. V neposlední řadě se na Argoservis můžete obrátit s požadavkem na uskladnění majetku ve skladovém objektu mezi Prahou, Mělníkem a Mladou Boleslaví.

Publikováno: 09. 06. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: mobilní haly pronájem