KTR CR: Specialista na hydraulické brzdy a komponenty

KTR CR: Specialista na hydraulické brzdy a komponenty

Přenos mechanické energie. To je obor, který se dotýká každého z nás, aniž bychom si to nijak zvlášť uvědomovali. Nevěříte? Stačí si sednout do auta, do vlaku nebo autobusu. Rázem je ideální příklad na světě. Aby vše fungovalo jak má, je zapotřebí vysoce kvalitních komponentů, které s touto oblastí úzce souvisí. Budeme-li konkrétní, patří mezi jedničku v oboru firma KTR CR. Ta nabídne nejenom padesátileté zkušenosti, ale i bohaté možnosti sortimentu. Příkladem budiž hřídelové spojky, které dnes patří mezi nejvyužívanější komponenty v oblastech přenosu energie. To vše s jistotou návrhu přímo na míru vašim konkrétním potřebám. I to je jasná ukázka profesionality, kterou se firma vyznačuje.

Zastoupení po celém světě

Sortiment spojek ale není tím jediným, co firma nabízí. Pyšní se totiž i skvělým zázemím, které zahrnuje na 40 provozoven po celém světě, stejně jako sítí devadesáti obchodních zástupců. Ti jsou zde právě proto, aby každému mohli objektivně poradit s výběrem a nabídnout vždy špičkový produkt. Tím mohou být také upínací pouzdra. Na jejich návrhy a výrobu se společnost KTR CR také aktivně zaměřuje. Díky znalostem a hlavně dlouhodobým zkušenostem s tisíci aplikacemi v rámci mnoha odvětví dokáže firma nabídnout řešení jistě i pro vás.

Zaměření i na oblast brzdných systémů

Výše zmíněné komponenty ovšem nejsou těmi jedinými, které firma může navrhnout a následně zhotovit. Jsou to i špičkové brzdné systémy, využívané nejenom v oblasti dopravy. Ty jsou spojeny jak s efektivitou, tak dokonalou funkčností. Firma se navíc nespecializuje jenom na výrobu a dodávky jako takové. Provádí také zkoušky spojené se zpracováním výsledků a následné dokumentace. Mohou to být nejenom hydraulické brzdy, ale i řada dalšího sortimentu, který může být tímto způsobem testován a u kterého je takto potvrzena jeho kvalita.

Publikováno: 25. 07. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: brzdné systémy | upínací pouzdra