Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Hledáte nejlevnější nebankovní půjčky? Víte, kde je najdete!

Rozhodli jste se pro nebankovní půjčku, ale nechcete sednou na lep úvěrovému predátorovi? Produkty, které jsou k mání na nebankovním trhu, mají oproti klasickým bankovním úvěrům řadu výhod (a analogicky také negativ), nicméně záleží na tom, od koho si půjčíte. Přestože vás tlačí čas a potřebujete peníze ihned, věnujte pár desítek minut porovnání úvěrů. Zjistíte, že výběrem vhodné půjčky ušetříte spoustu peněz a v neposlední řadě i starostí.

Jaké půjčky na vás v nebankovním segmentu čekají?

Nebankovní půjčky lze rozdělit na základě jejich charakteristických vlastností do několika skupin. Nejčastěji dle výše půjčky a doby splatnosti na:

malé neboli krátkodobé půjčky – výše v řádu set až tisíc korun, splatnost v řádu dní a minimální požadavky ze strany poskytovatele (není vyžadováno potvrzení o výši příjmů). Mezi nejoblíbenější produkty patří např. CreditON, Ferratum, Kouzelná půjčka, Perfect Money, Půjčka 7, ViaSMS, Vata Online, Zaplo, Zaimo a další.

středně velké úvěry – výše v řádu desetitisíců až statisíců, splatnost v řádu měsíců až let. K vyřízení těchto půjček je zapotřebí potvrzení o příjmu a dobrá platební morálka. K předním poskytovatelům patří např. Home Credit, Provident Financial, Profi Credit a další.

nebankovní americké hypotéky – výše v řádu statisíců až milionů korun. Nebankovní americké hypotéky jsou podmíněny zástavou nemovitosti a lze je využít k libovolným účelům. Nabízí je např. ACEMA Credit.

Jak vyhledat půjčku, která vám opravdu pomůže?

Nebankovní půjčky vypadají na první pohled velmi podobně, ale v praxi se může celková splatná částka výrazně lišit. Navíc vám nemusí sedět doba splatnosti či jiné parametry. Ale jak se v široké nabídce co nejrychleji zorientovat? Zkuste přehledné srovnání prověřených půjček od renomovaných nebankovních společností, které najdete např. na www.prehled-pujcek.cz. Ať už jsou ve vašem hledáčku malé krátkodobé půjčky nebo větší půjčky do 166 000 Kč, určitě si vyberete!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *