Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Hledáte nejlevnější nebankovní půjčky? Víte, kde je najdete!

Rozhodli jste se pro nebankovní půjčku, ale nechcete sednou na lep úvěrovému predátorovi? Produkty, které jsou k mání na nebankovním trhu, mají oproti klasickým bankovním úvěrům řadu výhod (a analogicky také negativ), nicméně záleží na tom, od koho si půjčíte. Přestože vás tlačí čas a potřebujete peníze ihned, věnujte pár desítek minut porovnání úvěrů. Zjistíte, že výběrem vhodné půjčky ušetříte spoustu peněz a v neposlední řadě i starostí.

Jaké půjčky na vás v nebankovním segmentu čekají?

Nebankovní půjčky lze rozdělit na základě jejich charakteristických vlastností do několika skupin. Nejčastěji dle výše půjčky a doby splatnosti na:

malé neboli krátkodobé půjčky – výše v řádu set až tisíc korun, splatnost v řádu dní a minimální požadavky ze strany poskytovatele (není vyžadováno potvrzení o výši příjmů). Mezi nejoblíbenější produkty patří např. CreditON, Ferratum, Kouzelná půjčka, Perfect Money, Půjčka 7, ViaSMS, Vata Online, Zaplo, Zaimo a další.

středně velké úvěry – výše v řádu desetitisíců až statisíců, splatnost v řádu měsíců až let. K vyřízení těchto půjček je zapotřebí potvrzení o příjmu a dobrá platební morálka. K předním poskytovatelům patří např. Home Credit, Provident Financial, Profi Credit a další.

nebankovní americké hypotéky – výše v řádu statisíců až milionů korun. Nebankovní americké hypotéky jsou podmíněny zástavou nemovitosti a lze je využít k libovolným účelům. Nabízí je např. ACEMA Credit.

Jak vyhledat půjčku, která vám opravdu pomůže?

Nebankovní půjčky vypadají na první pohled velmi podobně, ale v praxi se může celková splatná částka výrazně lišit. Navíc vám nemusí sedět doba splatnosti či jiné parametry. Ale jak se v široké nabídce co nejrychleji zorientovat? Zkuste přehledné srovnání prověřených půjček od renomovaných nebankovních společností, které najdete např. na www.prehled-pujcek.cz. Ať už jsou ve vašem hledáčku malé krátkodobé půjčky nebo větší půjčky do 166 000 Kč, určitě si vyberete!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.