Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Hledáte někoho, kdo provádí renovace veteránů v Brně?

Bydlíte v Brně nebo blízkém okolí a máte v garáži veterána, který by potřeboval zrestaurovat? Ale bohužel neznáte nikoho, kdy by se toho ujal? To je ale náhodička… Narazili jsme na firmu, která se mimo jiné zabývá také renovací veteránů. A proč mimo jiné? Určitě máte v garáži i modernější osobní vůz, který by před letošní zimou potřeboval „hodit do pucu“. Obraťte se na společnost Autodílny Kočer s.r.o., která nabízí komplexní služby. Nejen pro majitele veteránů, ale i pro běžné motoristy.

Nechte si zkontrolovat vůz před zimou i po ní

Nepodceňujte stav svého vozidla a nechte ho před zimou zkontrolovat. Zní to jako klišé, ale jízda v automobilu, který není v perfektním technickém stavu, je nebezpečná pro vás i pro ostatní účastníky. Neriskujte své zdraví a vydejte se to autoservisu v Brně dříve, než udeří zima. Nejde jen o výměnu autobaterie a oleje, ale o také seřízení brzd a spoustu dalších věcí. Autodílny Kočer pro vás zajistí podzimní (a následně i jarní) prohlídku se vším všudy a budete-li mít zájem, servismani vám zdarma pohlídají stav najetých kilometrů, upozorní vás na blížící se dobu preventivní prohlídky a celkově dají fáro do pořádku.

Do Autodílny Kočer – autoservis Brno se můžete dostavit také na garanční prohlídku, aniž byste ztratili záruku. Nejenže zaplatíte méně než ve značkovém servisu, ale zároveň budete mít přehled o všech použitých dílech. Autodílna disponuje moderním vybavením a kromě veškerých mechnických prací, můžete využít klempířské a lakýrnické práce. Pokud jste své vozidlo pochroumali (nebo vám ho někdo naboural), spolehněte se na to, že bude opět zářit novotou.

Váš veterán vyjdete z dílny jako zbrusu nové auto

Vraťme se však k renovaci veteránů. Možná vám ve stodole zbytečně hnije kousek, který ještě nepatří do automobilového důchodu. Není tajemstvím, že se investice do veterána vyplatí a máte-li našetřeno bokem, neváhejte. Zda vozidlo následně prodáte, nebo si ho necháte, co by relikvii z dob dávno minulých, je jen na vás. V každém případě se spolehněte na to, že díky dlouholetým zkušenostem mechaniků a klempířů bude vaše vozítko vypadat, jako by právě sjelo z výrobní linky.

Na Autodílny Kočer se můžete obrátit kvůli částečné i kompletní renovaci. Oprava motoru, převodovky, podvozku, opískování a nalakování poškozené karoserie… nic není problém. Váš dědeček automobil chytne novou mízu a vy se s ním budete o víkendech vydávat za dobrodružstvím. Ještě předtím vám ale profíci připraví přesnou kalkulaci, na základě které se rozhodnete. Průběh renovace, pěkně krok po kroku, dostanete po dokončení všech prací na CD.

Shrnuto a podtrženo, brněnská firma Autodílny Kočer nabízí velmi komplexní portfolio služeb, které se vám budou hodit po celý rok. Další informace najdete na www.autodilny.com. Spolehněte se na zázemí společnosti, která na trhu působí mnoho let a těší se důvěře malých i velkých klientů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *