Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Penzion Horský dvůr: Baby friendly ubytování v Jizerských horách (Bedřichov)

Kam na dovolenou s dětmi? Chcete-li si volno užít na maximum a vyhnout se riziku, že se vaše ratolesti budou nudit, přidejte si na seznam potenciálních lokalit Bedřichov. Malebná obec v Jizerských horách je pro rodinnou dovolenou jako stvořená a nabízí pestré spektrum vyžití. Navíc se můžete ubytovat v penzionu, který je na přítomnost dětí připraven jako málokterý jiný. Zajímají vás podrobnosti? Máte je mít!

Penzion Horský dvůr se nachází v klidné části obce Bedřichov a oproti většině ostatních ubytovacích zařízení v daném regionu se pyšní zlatým certifikátem „Baby friendly“. Pro vás to znamená jediné – ať už se na dovolenou chystáte s miminkem, předškolákem nebo starším dítětem, nebudete litovat. Lepší zázemí pro rodinu nenajdete.

Co zlatý certifikát Baby friendly znamená v praxi? Rozdíl poznáte na vlastní kůži ihned po příjezdu. Na zahradě se nachází bezpečné dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, trampolínou, domečkem, věží s klouzačkou a indiánským stanem (tee-pee). Za zmínku stojí také přítomnost ohniště, u kterého můžete trávit večery – třeba opékáním buřtů a povídáním strašidelných historek.

ubytovani-bedrichov

To nejlepší však teprve přijde… Jakmile dětem ukážete milé poníky Lukáše, Athose a Sunnyho, pravděpodobně se budou chtít do penzionu přestěhovat na trvalo. Na ponících se samozřejmě mohou i povozit, takže o zážitky nebude nouze.

ponici

V bezprostředním okolí Horského dvora se nachází spousta turistických tras a cyklostezek. Vyrazíte-li do Bedřichova v zimě, oceníte tři dětské vleky a dětskou lyžařskou školu hned vedle objektu. V létě vám zase přijde vhod 100 m vzdálené přírodní koupaliště.

Ale co když bude pršet? I to se může stát, protože počasí bývá (zejména na vytoužené dovolené) nevyzpytatelné. Na podobné situace je naštěstí penzion Bedřichov perfektně připraven. Děti si pohrají v herně uvnitř objektu a vy si užijete saunování, relaxaci ve vířivce a případě i masáže (na objednávku). Samozřejmostí je bezplatná wi-fi a možnost vaření v minikuchyňce. Na vyžádání si můžete půjčit dětské nádobí, prkénko na WC, stupínky k umyvadlu a další věci pro vaše nejmenší.

detska-herna

Chcete-li se o ubytování Bedřichov v penzionu Horský dvůr dozvědět více a prohlédnout si fotogalerii, navštivte www.horskydvur.cz. A abychom nezapomněli, děti ve věku do 3 let mají v případě doprovodu 2 dospělých osob pobyt zdarma!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.