Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Penzion Horský dvůr: Baby friendly ubytování v Jizerských horách (Bedřichov)

Kam na dovolenou s dětmi? Chcete-li si volno užít na maximum a vyhnout se riziku, že se vaše ratolesti budou nudit, přidejte si na seznam potenciálních lokalit Bedřichov. Malebná obec v Jizerských horách je pro rodinnou dovolenou jako stvořená a nabízí pestré spektrum vyžití. Navíc se můžete ubytovat v penzionu, který je na přítomnost dětí připraven jako málokterý jiný. Zajímají vás podrobnosti? Máte je mít!

Penzion Horský dvůr se nachází v klidné části obce Bedřichov a oproti většině ostatních ubytovacích zařízení v daném regionu se pyšní zlatým certifikátem „Baby friendly“. Pro vás to znamená jediné – ať už se na dovolenou chystáte s miminkem, předškolákem nebo starším dítětem, nebudete litovat. Lepší zázemí pro rodinu nenajdete.

Co zlatý certifikát Baby friendly znamená v praxi? Rozdíl poznáte na vlastní kůži ihned po příjezdu. Na zahradě se nachází bezpečné dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, trampolínou, domečkem, věží s klouzačkou a indiánským stanem (tee-pee). Za zmínku stojí také přítomnost ohniště, u kterého můžete trávit večery – třeba opékáním buřtů a povídáním strašidelných historek.

ubytovani-bedrichov

To nejlepší však teprve přijde… Jakmile dětem ukážete milé poníky Lukáše, Athose a Sunnyho, pravděpodobně se budou chtít do penzionu přestěhovat na trvalo. Na ponících se samozřejmě mohou i povozit, takže o zážitky nebude nouze.

ponici

V bezprostředním okolí Horského dvora se nachází spousta turistických tras a cyklostezek. Vyrazíte-li do Bedřichova v zimě, oceníte tři dětské vleky a dětskou lyžařskou školu hned vedle objektu. V létě vám zase přijde vhod 100 m vzdálené přírodní koupaliště.

Ale co když bude pršet? I to se může stát, protože počasí bývá (zejména na vytoužené dovolené) nevyzpytatelné. Na podobné situace je naštěstí penzion Bedřichov perfektně připraven. Děti si pohrají v herně uvnitř objektu a vy si užijete saunování, relaxaci ve vířivce a případě i masáže (na objednávku). Samozřejmostí je bezplatná wi-fi a možnost vaření v minikuchyňce. Na vyžádání si můžete půjčit dětské nádobí, prkénko na WC, stupínky k umyvadlu a další věci pro vaše nejmenší.

detska-herna

Chcete-li se o ubytování Bedřichov v penzionu Horský dvůr dozvědět více a prohlédnout si fotogalerii, navštivte www.horskydvur.cz. A abychom nezapomněli, děti ve věku do 3 let mají v případě doprovodu 2 dospělých osob pobyt zdarma!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *