Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Prožijte neuvěřitelný zážitek jako řidič či spolujezdec ve voze Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Vyberte si to nejlepší povinné ručení

Nejlevnější neznamená nejlepší a o povinném ručení to platí dvojnásob. Každý motorista ví, že ideální povinné ručení musí být nejen levné, ale také splňovat určité standarty a zahrnovat atraktivní služby navíc. Cena je však faktor, který při výběru povinného ručení u většiny českých motoristů rozhoduje. Vděčíme za to ekonomické situaci země, ale to už by byl článek na jiné téma. Pokud nejste spokojeni se sumou, kterou platíte za vaše povinné ručení, můžete si relativně jednoduše sjednat nové. Takové, které by vám vyhovovalo jak finančně, tak zahrnutými bonusy a výší pojistného plnění.

 

Cesta k novému povinnému ručení může vést přes portál ceskepojisteni.cz. Zde si můžete přečíst všechny potřebné informace a dozvědět se, jak má vypadat kvalitní povinné ručení. To by vás mělo zajímat zejména tehdy, pokud máte své stávající povinné ručení sjednáno před několika lety. Buďte si jistí, že se podmínky vašeho stávajícího povinného ručení nedají s dnešními podmínkami srovnat. Pečlivě si přečtěte, jak se při výběru povinného ručení řídit a využijte jednoduché aplikace k výpočtu nejlevnějšího povinného ručení. Kalkulačka povinného ručení vám pomůže srovnat konkrétní nabídky od nejprestižnějších českých pojišťoven. Ihned se dozvíte, kolik můžete ušetřit a budete se divit, jak se mohou zdánlivě podobné pojistky lišit v ceně.

 

Využijte srovnání povinného ručení a vyberte si novou pojistku, díky které nejen ušetříte, ale i získáte větší jistoty. Levnější povinné ručení ocení zejména majitelé několika vozidel, kterým se může stará pojistka velmi prodražit. Vypovědět staré povinné ručení přitom není tak velký problém, stačí se řídit smluvními podmínkami a podat písemnou výpověď. Po uplynutí stanovené lhůty si budete moct sjednat nové povinné ručení u jiné pojišťovny. Nebojte se změny a přečtěte si podrobné informace na ceskepojisteni.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *