Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Hledáte originální dárek pro partnera? Vyzkoušejte fotografii ve skle

Vánoce, narozeniny, svátek, či výročí. Všechny tyto příležitosti s sebou přinášejí každoroční problém – čím obdarovat svou druhou polovičku, abyste ji potěšili dárkem od srdce a zároveň byli originální.

Užitečný dárek

Jednou z možností je partnerovi dát dárek, který rád využije. Například pěkný a kvalitní diář, reproduktor, parfém, šperky, oblečení, či výbavu do domácnosti. Pokud navíc víte, že nějakou věc i potřebuje, máte výběr o to snazší.

Další možností je vybrat dárkový poukaz na nějakou službu, ať už romantický pobyt, do kosmetických salonů či na nákup v obchodě.

Pro potěšení

Chcete-li vašeho partnera překvapit a potěšit promyšleným dárkem od srdce, bude výběr asi složitější. Pokud vás nenapadá nic konkrétního, co by se mu opravdu líbilo, můžete si nechat vyrobit skleněnou desku s vaší fotkou. Možná jste o fotce ve skle již slyšeli, poslední dobou se totiž jedná o velmi oblíbený dárek.

Jednoduše vyberete společnou fotku s partnerem, která se vám nejvíc líbí, vyberete si šablonu a design desky, doladíte další detaily v podobě textu, přání, data a barev desky a originální dárek je na světě.

Kvalita

Jelikož se jedná o poměrně populární dárek, nabídka těchto skleněných desek se stále rozrůstá. Měli byste proto dbát na kvalitní zpracování a objednávat z důvěryhodných stránek, jinak vám hrozí, že dárek vám dorazí v poškozeném a nekvalitním stavu.

Jednou z prvních stránek, která začala tyto desky nabízet, je onglazz. K výrobě desky používají prémiové čiré sklo s jemně vyhlazeným povrchem. Dokonalou kvalitu tisku vaší fotky zajišťují v profesionální UV tiskárně, která zabraňuje poškrábání povrchu. Vyrobenou desku vám pak zašlou v kartonové krabici s ochrannou výplní tak, aby k vám dorazila zcela nepoškozená a v pořádku.

Pořízením skleněné desky s fotkou pro svou polovičku jistě nešlápnete vedle. Design si velmi rychle a jednoduše vytvoříte z pohodlí domova a výsledný dárek vypadá promyšleně a propracovaně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *