Hledáte originální dárek pro partnera? Vyzkoušejte fotografii ve skle

Hledáte originální dárek pro partnera? Vyzkoušejte fotografii ve skle

Vánoce, narozeniny, svátek, či výročí. Všechny tyto příležitosti s sebou přinášejí každoroční problém – čím obdarovat svou druhou polovičku, abyste ji potěšili dárkem od srdce a zároveň byli originální.

Užitečný dárek

Jednou z možností je partnerovi dát dárek, který rád využije. Například pěkný a kvalitní diář, reproduktor, parfém, šperky, oblečení, či výbavu do domácnosti. Pokud navíc víte, že nějakou věc i potřebuje, máte výběr o to snazší. Další možností je vybrat dárkový poukaz na nějakou službu, ať už romantický pobyt, do kosmetických salonů či na nákup v obchodě.

Pro potěšení

Chcete-li vašeho partnera překvapit a potěšit promyšleným dárkem od srdce, bude výběr asi složitější. Pokud vás nenapadá nic konkrétního, co by se mu opravdu líbilo, můžete si nechat vyrobit skleněnou desku s vaší fotkou. Možná jste o fotce ve skle již slyšeli, poslední dobou se totiž jedná o velmi oblíbený dárek. Jednoduše vyberete společnou fotku s partnerem, která se vám nejvíc líbí, vyberete si šablonu a design desky, doladíte další detaily v podobě textu, přání, data a barev desky a originální dárek je na světě.

Kvalita

Jelikož se jedná o poměrně populární dárek, nabídka těchto skleněných desek se stále rozrůstá. Měli byste proto dbát na kvalitní zpracování a objednávat z důvěryhodných stránek, jinak vám hrozí, že dárek vám dorazí v poškozeném a nekvalitním stavu. Jednou z prvních stránek, která začala tyto desky nabízet, je onglazz. K výrobě desky používají prémiové čiré sklo s jemně vyhlazeným povrchem. Dokonalou kvalitu tisku vaší fotky zajišťují v profesionální UV tiskárně, která zabraňuje poškrábání povrchu. Vyrobenou desku vám pak zašlou v kartonové krabici s ochrannou výplní tak, aby k vám dorazila zcela nepoškozená a v pořádku. Pořízením skleněné desky s fotkou pro svou polovičku jistě nešlápnete vedle. Design si velmi rychle a jednoduše vytvoříte z pohodlí domova a výsledný dárek vypadá promyšleně a propracovaně.

Publikováno: 27. 08. 2021

Kategorie: Dárky

Autor: Adam