Pořízením smartphonu to nekončí. Nezapomínejte ani na užitečné příslušenství

Pořízením smartphonu to nekončí. Nezapomínejte ani na užitečné příslušenství

Ještě ho nemáte? To je škoda, protože se zbytečně ochuzujete o možnosti, které vám obyčejný telefon nenabídne… O čem je řeč? O smartphonech neboli chytrých telefonech, které v posledních letech zcela ovládly trh s mobilními telefony. Od roku 2013 se zařízení s operačním systémem prodává mnohem více než klasických mobilů a začínají dominovat i v rozvojových zemích. Pokud koketujete s myšlenkou, že si smartphone konečně pořídíte, případně nahradíte zastaralý model horkou novinkou, zpozorněte nad následujícími tipy. Vydali jsme se ke známému prodejci JHMobil a provedli průzkum příslušenství, které by se vám mohlo hodit.

Jak zvýšit životnost telefonu? Bez obalu ani ránu!

S výběrem smartphonu vám sice neporadíme, ale prozradíme vám, jak zamezit poškození a výrazně prodloužit životnost. Alfou a omegou jsou obaly na mobily, které uživatelé často podceňují. A je to škoda, protože vhodně zvolený obal nijak nesnižuje uživatelský komfort. Naopak mobilu přidává na eleganci – viz. obaly typu smartbook. Některé obaly zase oceníte při specifických aktivitách. Neocenitelným pomocníkem při sportování je bicepsový obal. Samozřejmostí by měla být i ochranná folie na displej, která zamezí poškrábání a často i rozbití při pádu z menší výšky. Ještě efektivnější ochranu však představují tvrzené (temperované) skla. Jsou sice o něco dražší než klasické folie, nicméně jde o vskutku dobrou investici.

U JHMobil seženete veškeré příslušenství i náhradní díly

JHMobil nabízí široké spektrum obalů, ochranných folií i tvrzených skle pro mobilní telefony a zařízení značek Apple, Blackberry, HTC, Huawei, LG, Nokia, SonyEricsson, Samsung a další. Tím ovšem nabídka příslušenství zdaleka nekončí. V e-shopu seženete i většinu originálních náhradních dílů, reproduktory, baterie, datové kabely, držáky, handsfree sady a sluchátka, nabíječky, paměťové karty a v neposlední řadě stylusy a sim karty. Suma sumárum jde o více ne 7 000 produktů skladem ihned k odeslání. Prodejce garantuje originální původ, nejnižší ceny a nabízí možnost osobního vyzvednutí na desítkách odběrných míst v rámci celé České republiky. V průběhu vánočních svátku je doprava při nákupu nad 1 800 Kč zcela zdarma. Více na www.jhmobil.cz.

Publikováno: 17. 11. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: obaly na mobily