Veřejné budovy, firmy i bytové domy: hliníkové dveře jsou nedocenitelné

Veřejné budovy, firmy i bytové domy: hliníkové dveře jsou nedocenitelné

Veřejné prostory, komerční budovy i bytové domy mají rozhodně něco společného. Přinejmenším zvýšený pohyb osob ve vstupních prostorách. Ten se může velmi brzy negativně projevit na jejich stavu i vzhledu. Týká se to zejména podlah a také dveří. Zaměřme se nyní na to, jak předejít tomu, aby byly dveře záhy poškozeny, nebo dokonce zničeny.

Výhody hliníkových vstupních dveří

V podobně vytížených prostorách rozhodně stojí za zvážení instalace hliníkových dveří, které se vyznačují velmi dobrou odolností a dlouhou životností. Dveře mohou disponovat PVC nebo hliníkovými výplněmi. Velmi důležité je také kvalitní kování, které obstojí i při častém průchodu osob. Hliníkové dveře je možné zasklít dvojsklem i trojsklem. Povrchová úprava může být provedena eloxováním nebo práškovým lakováním. Opomenout nelze ani možnost vyrobit hliníkové dveře v nadměrných velikostech. Hliníkové vchodové dveře jsou už bez problémů dostupné v mnoha variantách, takže by se nemělo stát, že budou v rámci dané budovy působit nepatřičně. Naopak do zvoleného konceptu jistě velmi dobře zapadnou a uspokojí požadavky na design i užitné vlastnosti.

Hliníkové dveře a všechny potřebné úkony od jedné společnosti

Zajímají vás další informace o hliníkových dveřích v Opavě a okolí? Potom se můžete obrátit na společnost Triogas, která se už od roku 2006 zabývá výrobou, prodejem a servisem plastových oken a dveří, zimních zahrad, kovaných plotů a vrat a také hliníkových dveří v Opavě a okolních městech. Nespornou výhodou jsou komplexní služby, díky nimž si ušetříte spoustu starostí a komplikací, které často provází prodlevy způsobené špatnou koordinací jednotlivých kroků. Proč si tedy neušetřit podobné problémy, které mohou stavbu nebo rekonstrukci značně zkomplikovat?

Publikováno: 20. 06. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: hliníkové dveře opava