Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Houpací kruh Woody – perfektní houpačka, která by neměla chybět ani na vaší zahradě

Co dělat s dětmi, když začnou vystrkovat růžky? Jednoduchá rada zní – dejte jim hračku, která je zabaví! Znáte přece přísloví „kdo si hraje, nezlobí“… Mnohem zapeklitější problém však bude zjistit, co by je mohlo zabavit tentokrát. Pokud jste již vyčerpali všechny možnosti, přestaňte střílet naslepo a vyhazovat peníze za zbytečnosti. Máme pro vás zaručený tip, kterým rozhodně nešlápnete vedle!

Pokud máte dojem, že vaše ratolesti tráví až příliš mnoho času doma a to i přesto, že je venku krásně, vyřešte oba problémy takříkajíc jedním vrzem. Ve vašem případě spíše jedním zhoupnutím, protože jim darujete houpací kruh!

Houpací kruh je nedílnou součástí každého dětského hřiště a děti ho jen velmi neradi opouštějí. Dokáží se v něm houpat a dovádět desítky minut, často celé hodiny. A to je vaše šance!

Nezáleží na tom, jestli máte doma jedináčka, nebo trojčata. Houpací kruh Woody má nosnost až 150 kg a průměr 85 cm. Mohou se na něm houpat i tři děti zároveň (nebo větší množství skřítků) a v rámci odpolední relaxace se v něm můžete uvelebit i vy. Stačí si vybrat vhodné místo na zahradě (nad rovným povrchem) a je to.

A kde ho najdete? U známého prodejce na www.mrakyhracek.cz si můžete vybrat ze čtyř barevných variant!

Kruh Woody