Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Nepodceňujte výběr spodního prádla aneb co pod kalhoty

Máte za to, že většina mužů výběr spodního prádla neřeší? V minulých dekádách tomu tak možná bylo, ale v současné době je výběr pánského prádla velmi pestrý a v ničem si nezadá s dámským. Slipy jsou na ústupu a do čela se dostávají nové typy prádla, které leckdy vzbuzují rozpaky. Pravdou je, že se za extravagantním vzhledem se často skrývá pořádná porce pohodlí a i to je jedním z důvodů, proč stále více mužů tíhne k novým modelům.

Muži si své spodní prádlo vybírají i na základě toho, jak se na něj dívá opačné pohlaví. Proč většinu žen jsou klasické bílé slipy naprosto asexuální a preferují trenýrky. Na těch není na první pohled vidět, jaký „poklad“ v nich muž skrývá a i to jim přidává na atraktivitě. Další devizou je komfortní střih, ovšem pravdou je, že pro sportovní aktivity nejsou nejvhodnější. Sportovci si proto potrpí především na těsnější boxerky, případně vzdušné jocksy – horkou novinku, která sice připomíná pánská tanga, ale je mnohem stylovější. V zadní oblasti nemají žádnou látku a drží pouze na gumě, díky čemuž pozadí „dýchá“.

Ať už však preferujete kterýkoliv typ spodního prádla, rozhodně na něm nešetřete. Luxusní spodky jsou sice na první pohled „neviditelné“ a jsou skryty pod kalhotami, jejich výhodu poznáte během nošení a v momentě, kdy na ně upře zrak partnerka. Ta váš dobrý vkus a smysl pro detail náležitě ocení!

Pokud si potrpíte na to nejlepší, co je v současné době k mání, udělejte si čas na malou prohlídku internetového obchodu www.podkalhoty.cz, který se na pánské spodní prádlo specializuje. Součástí sortimentu jsou značkové slipy, trenýrky, boxerky, pánská tanga, jocksy a pánské župany, na které jinde nenatrefíte. Zboží pochází z USA a chlubí se pohodlným střihem a unikátním designem, která vás dostane. A nechybí ani modely od Replay, Calvin Klein, Cornette nebo Pikante, které uspokojí i ty nejnáročnější!