Nepodceňujte výběr spodního prádla aneb co pod kalhoty

Nepodceňujte výběr spodního prádla aneb co pod kalhoty

Máte za to, že většina mužů výběr spodního prádla neřeší? V minulých dekádách tomu tak možná bylo, ale v současné době je výběr pánského prádla velmi pestrý a v ničem si nezadá s dámským. Slipy jsou na ústupu a do čela se dostávají nové typy prádla, které leckdy vzbuzují rozpaky. Pravdou je, že se za extravagantním vzhledem se často skrývá pořádná porce pohodlí a i to je jedním z důvodů, proč stále více mužů tíhne k novým modelům.

Muži si své spodní prádlo vybírají i na základě toho, jak se na něj dívá opačné pohlaví. Proč většinu žen jsou klasické bílé slipy naprosto asexuální a preferují trenýrky. Na těch není na první pohled vidět, jaký „poklad“ v nich muž skrývá a i to jim přidává na atraktivitě. Další devizou je komfortní střih, ovšem pravdou je, že pro sportovní aktivity nejsou nejvhodnější. Sportovci si proto potrpí především na těsnější boxerky, případně vzdušné jocksy – horkou novinku, která sice připomíná pánská tanga, ale je mnohem stylovější. V zadní oblasti nemají žádnou látku a drží pouze na gumě, díky čemuž pozadí „dýchá“.

Ať už však preferujete kterýkoliv typ spodního prádla, rozhodně na něm nešetřete. Luxusní spodky jsou sice na první pohled „neviditelné“ a jsou skryty pod kalhotami, jejich výhodu poznáte během nošení a v momentě, kdy na ně upře zrak partnerka. Ta váš dobrý vkus a smysl pro detail náležitě ocení!

Pokud si potrpíte na to nejlepší, co je v současné době k mání, udělejte si čas na malou prohlídku internetového obchodu www.podkalhoty.cz, který se na pánské spodní prádlo specializuje. Součástí sortimentu jsou značkové slipy, trenýrky, boxerky, pánská tanga, jocksy a pánské župany, na které jinde nenatrefíte. Zboží pochází z USA a chlubí se pohodlným střihem a unikátním designem, která vás dostane. A nechybí ani modely od Replay, Calvin Klein, Cornette nebo Pikante, které uspokojí i ty nejnáročnější!

Publikováno: 14. 10. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: jocksy | pánská tanga | pánské župany | trenýrky