Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

I vy se můžete mít vlastní společnost v daňovém ráji. A to do 48 hodin!

Společnosti založené v lokalitách přezdívaných daňové ráje v některých lidech vzbuzují nedůvěru, ale přesto je v České republice tato forma podnikání poměrně populární. Největší zájem budí offshore společnosti registrované na Seychelách a to nejen u nás, ale i v celosvětovém měřítku. Důvodem je Seychelský zákon z roku 1994, který vnik Mezinárodních obchodních firem (IBC – International Business Company) upravuje. Na Seychelách je momentálně registrováno více než 30 000 společností a měsíčně jich v průměru dalších 300 přibude.

Pokud o offshore společnosti na Seychelách uvažujete i vy, měli byste si předtím ujasnit všechny výhody, ale také negativa.

Výhody a nevýhody offshore společností na Seychelách

Mezi největší výhody společnosti registrované na Seychelách bezesporu patří 0% daň z příjmu. Jedinou povinností roční poplatek vládě ve výši 100$. Dalším argumentem může být také anonymita vlastníků – obchodní rejstřík není veřejný a stejně tak i jména akcionářů.

Seychely jsou známé stabilním právním systémem, který společnostem nehází takříkajíc klacky pod nohy. Velmi rychlé je také samotné založení společnosti a související byrokracie. Společnost lze založit během 2 až 3 dnů a k založení stačí jedna osoba, která se chopí role akcionáře a ředitele zároveň. S účetnictvím si lámat hlavu nemusíte – může být uloženo i v jiných státech a místní orgány se o něj nezajímají.

Ale jak je to s omezeními? Není jich příliš mnoho, ale musíte se smířit s tím, že nebudete moct podnikat a vlastnit nemovitosti přímo na Seychelských ostrovech. Můžete si zde ale zakládat bankovní účty, provádět zasedání představenstva nebo akcionářů, pronajmout kancelář, držet cenné papíry, které vydala Seychelská národní banka i akcie nebo jiné cenné papíry v ostatních IBC či lokálních obchodních společnostech.

Nevíte jak začít? Nechte si offshore společnost založit na klíč!

Stále váháte, jestli je offshore společnost Seychely vhodná pro vaše podnikání? Nebo jste se již rozhodli, ale nevíte, jak na to? Obraťte se na OffshoreServis.cz – profesionály, díky kterým můžete mít vlastní offshore společnost již za 13 000 Kč a to do 48 hodin. Odborníci se v případě potřeby postarají i o veškerou administrativu, která je s fungováním společnosti v daňovém ráji spojena.