Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

I kvalitní pracovní oděvy pořídíte levně!

Zvláště v různých výrobních procesech je třeba více než kde jinde myslet na to, aby zaměstnanci byli správně oblečeni. A to hlavně z toho důvodu, že si to vyžaduje jak bezpečnost práce, tak i práce jako taková. Samozřejmě daný pracovní oděv by měl být v první řadě kvalitní, a měl by být určen na charakter vykonávané práce. Tak neváhejte a objednejte pracovní oděvy, které budou pro vaše zaměstnance a samotnou práci dokonalé. I oni jistě ocení nejenom jejich celkové provedení co do střihu, ale jistě také jejich celkovou kvalitu, ale i velkou praktičnost. A navíc vám jistě budou vděčni za to, že tak konečně vyměníte ty stávající, které používají.

Nezapomeňte ani na rukavice

Co je ale další doslova nezbytností, to jsou pracovní rukavice. Ty mají v mnohých případech jednu důležitou funkci, a to je samozřejmě ta ochranná. Mohou tak ruce ochránit v případě mechanického poškození, ale některé typy chrání třeba proti žáru, nebo dokážou izolovat i elektrický proud. Do této sekce však spadají také modely určené třeba pro drobné zahradní práce. Ať už tedy hledáte jakékoliv pracovní rukavice, kup zde, a samozřejmě vyberte přesně ten model, který vám, nebo i vašim zmíněným zaměstnancům přijde maximálně vhod, a k výkonu jejich práce bude ten nejlepší. Co samozřejmě v mnoha ohledech vede, to jsou rukavice kožené.

Nezapomínejte ani na obuv

A stejně jako v případě oděvu a rukavic, vše by měla uzavírat i kvalitní obuv. Zde se může lišit právě charakter práce. A zatímco někde by měla mít bezpečnostní planžetu a špičku, jinde třeba postačí i obyčejné pantofle. Ale vzhledem k tomu, že je v nich člověk celý den, měly by být skutečně kvalitní. A tak myslete na zdraví zaměstnanců, a pořiďte jim zdravotní obuv, která se jim bude v tom hlavním případě velmi pohodlně nosit, a to při sebenáročnější a dlouhé práci.