I němá tvář si zaslouží důstojný obřad. O zvířecí náhrobky je zájem!

I němá tvář si zaslouží důstojný obřad. O zvířecí náhrobky je zájem!

Pes, kočka nebo třeba papoušek patří v dnešní době k právoplatným členům rodiny. Bývají nejlepšími kamarády, zpovědníky. Věnují nám veškerou lásku i pozornost. To nejmenší, co pro ně můžeme udělat, je postarat se i o adekvátní formu uložení po jejich smrti. A tomu jistě slouží zvířecí náhrobky.

Nešetřete za každou cenu

Jste-li i vy nyní postaveni před situaci, kdy musíte volit mezi nabídkami firem, které se zabývají výrobou náhrobků a hřbitovních doplňků, vězte, že cena by rozhodně neměla být jediným faktorem výběru. Náklady na pořízení se vždy odvíjí od použitého materiálu, velikosti a tloušťky náhrobku a dalších doplňků, jakými jsou například počet zdobených písmen a podobně.

Zvířecí náhrobky vyrobené vkusně a s citem

Zvířecí, třeba psí náhrobky, zhotovuje Kamenictví Dvořák s vkusem sobě vlastním. Dbá především na kvalitu práce. Ví, že náhrobky musí vydržet bez poškození až několik generací a nebojí se vám ukázat i mnoho let staré realizace náhrobků jako důkaz pečlivosti. Chcete-li, nechte pamětní desku opatřit fotografií čtyřnohého miláčka. Je jen na vás, jak velký náhrobek bude. Stejně tak materiál, typ písma i barvu zvolte zcela podle vašeho uvážení. A kdybyste náhodou neměli představu o výsledném vzhledu pomníku, nebojte se požádat o radu či ukázku již hotových náhrobků. Hotový pomník lze usadit do podstavce, případně položit do země.

Poznejte odborníky na slovo vzaté

Na www.kamenictvi-dvorak.cz najdete snadno veškeré informace o typech náhrobků. Sami si vyberete materiál, velikost i doplňky pomníku. Pokud budete tápat, prohlédněte si obsáhlou fotogalerii, případně využijte uvedených kontaktů a poraďte se. Do krátkého formuláře vyplňte vaše jméno, telefon či e-mail a odešlete. Že jste narazili na profesionály v práci s kamenem, vám prozradí kladné reference a především možnost zhlédnout i další kamenné výrobky. Nejen hřbitovní architektura, ale i obklady, pečící kameny, desky, stoly či schody vznikají v rukou těchto zkušených řemeslníků.

Publikováno: 02. 09. 2018

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam

Tagy: náhrobky pro zvířata | zvířecí náhrobky