Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

I němá tvář si zaslouží důstojný obřad. O zvířecí náhrobky je zájem!

Pes, kočka nebo třeba papoušek patří v dnešní době k právoplatným členům rodiny. Bývají nejlepšími kamarády, zpovědníky. Věnují nám veškerou lásku i pozornost. To nejmenší, co pro ně můžeme udělat, je postarat se i o adekvátní formu uložení po jejich smrti. A tomu jistě slouží zvířecí náhrobky.

Nešetřete za každou cenu

Jste-li i vy nyní postaveni před situaci, kdy musíte volit mezi nabídkami firem, které se zabývají výrobou náhrobků a hřbitovních doplňků, vězte, že cena by rozhodně neměla být jediným faktorem výběru. Náklady na pořízení se vždy odvíjí od použitého materiálu, velikosti a tloušťky náhrobku a dalších doplňků, jakými jsou například počet zdobených písmen a podobně.

Zvířecí náhrobky vyrobené vkusně a s citem

Zvířecí, třeba psí náhrobky, zhotovuje Kamenictví Dvořák s vkusem sobě vlastním. Dbá především na kvalitu práce. Ví, že náhrobky musí vydržet bez poškození až několik generací a nebojí se vám ukázat i mnoho let staré realizace náhrobků jako důkaz pečlivosti.

Chcete-li, nechte pamětní desku opatřit fotografií čtyřnohého miláčka. Je jen na vás, jak velký náhrobek bude. Stejně tak materiál, typ písma i barvu zvolte zcela podle vašeho uvážení. A kdybyste náhodou neměli představu o výsledném vzhledu pomníku, nebojte se požádat o radu či ukázku již hotových náhrobků. Hotový pomník lze usadit do podstavce, případně položit do země.

Poznejte odborníky na slovo vzaté

Na www.kamenictvi-dvorak.cz najdete snadno veškeré informace o typech náhrobků. Sami si vyberete materiál, velikost i doplňky pomníku. Pokud budete tápat, prohlédněte si obsáhlou fotogalerii, případně využijte uvedených kontaktů a poraďte se. Do krátkého formuláře vyplňte vaše jméno, telefon či e-mail a odešlete. Že jste narazili na profesionály v práci s kamenem, vám prozradí kladné reference a především možnost zhlédnout i další kamenné výrobky. Nejen hřbitovní architektura, ale i obklady, pečící kameny, desky, stoly či schody vznikají v rukou těchto zkušených řemeslníků.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *