Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

I papírové ubrousky a brčka s potiskem vám pomohou v budování brandu

Gastronomie je zvláštní obor. Přestože nejde o trendy záležitost (lidé navštěvují restaurace, bary či kavárny od nepaměti a bude to tak i v budoucnu), je poměrně složité prorazit a udržet se na trhu. Možná jste v podobné situaci, ve které jsme byli nedávno i my. Provozujeme restauraci v atraktivní lokalitě, ale přesto jsme velmi dlouho nemohli dosáhnout očekávané návštěvnosti. Naše menu obsahuje vybrané speciality, ceny jsou přijatelné, ale přesto bylo „něco“ v nepořádku. Nevytvořili jsme si silný brand, který by nás dostal do širšího povědomí. Zaměřili jsme se proto na „maličkosti“, protože bez nich by nebyl celek nikdy dokonalý.

Prvotřídní kuchyně a čisté prostředí je jedna věc, ale zákazníci dnes čekají něco víc. Pocit, že se stravujete v lepší restauraci, celkový dojem umocní. A protože jediné, čím jsme se lišili od konkurence, byla kvalita jídla, rozhodli jsme se pro obměnu vybavení. Zaujaly nás pozitivní ohlasy na gastro potřeby společnosti Sensitive s.r.o. a důkladně jsme prozkoumali aktuální nabídku na www.eurogastro.cz. Co jsme v ní našli? Ony zmíněné detaily, které naší restauraci chyběly k dokonalosti.

Stravníkům nezáleží pouze na tom, co jedí, ale také JAK jedí – nerezové příbory SOLA byly jasnou volbou. Potěšily nás i speciální kousky v podobě vidliček na šneky, ústřice a humry, desertní nože a další typy příborů, které v lepším gastro zařízení nemohou chybět.

Luxusně vyhlížejícími příbory naše obměna gastro vybavení začala. Další na řadě byla kvalitní brčka rozličných barev a velikostí a samozřejmě s vlastním potiskem. Míchaným nápojům dodají na exkluzivitě a navíc se díky nim příjemněji usrkává 🙂

Nezapomněli jsme ani na ubrousky a rozetky. Společnost Sensitive nabízí potisk zdarma a tak jsme si nechali vytvořit stylové papírové ubrousky s vlastním logem. Další detail, který měl na nové atmosféře v podniku lví podíl.

Díky novému gastro vybavení jsme se dostali z šedého průměru. Proměnou samozřejmě prošel i nábytek a dekorace, nicméně jsou to právě produkty od firmy Sensitive, díky kterým se naše klientela cítí mnohem příjemněji. Naše restaurace už není obyčejná. Budujeme si jméno a je to znát na spokojenosti zákazníků, kteří se rádi vracejí. To samé můžete udělat i vy!