Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

I váš mazlíček si rád pochutná

Většina z nás bere svého psa jako právoplatného člena rodiny. Pamatujete si ještě na to, jak jste si domů přivezli malou roztomilou chlupatou kuličku? Ať už z ní vyrostlo cokoliv, jistě vám pejsek dělá skvělého společníka a vždy, když se necítíte nejlépe, vás zaručeně rozesměje. Tak, jako je pes důležitý pro vás, jste i vy důležité pro něj. Nezbedné čtyřnohé stvoření je závislé na vaší lásce a péči. Obojí jde ruku v ruce a a pejsek může skutečně šťastný jen tehdy, když má dostatek obojího. Musíte se mu plně věnovat a dát mu najevo, že je součástí úzkého rodinného kruhu a stejně tak mu dopřát kvalitní stravu, díky které se bude zdravě vyvíjet.

Na krmivu se nevyplácí šetřit

Každý chovatel vám potvrdí, že kvalitní krmivo je pro vývoj psa tím nejdůležitějším. Máte-li doma štěně, rozhodně na krmivu nešetřete. Štěňata a mladí psi potřebují mnoho důležitých vitaminů a dalších látek, které v levných granulích obsaženy nejsou. Krmivo by mělo zajistit správný růst kostí a pokrýt nutriční potřeby zvířete. Zároveň by mělo pejskovi chutnat. Představte si, že vám někdo po celý váš život dává jídlo, ke kterému cítíte odpor. Říká se, že pes granule, které mu nechutnají, nesní. To je však mylná představa, hlad ho dříve, nebo později donutí sníst úplně všechno. Levná krmiva ze supermarketů obsahují geneticky modifikované organismy a spoustu látek, které mohou vyvolat alergické reakce. Dejte od nich raději ruce pryč.

Kvalitní krmiva pro vaše miláčky

Chcete, aby měl váš mazlíček lesklou srst, zdravé srdíčko a cévní aparát? Dávejte mu kvalitní granule pro psy, které obsahují všechny potřebné živiny, omega mastné kyseliny a vitamíny. Mezi nejlepší krmiva patří granule Brit, Calibra či Royal Canin. Seženete je ve specializovaných obchodech, ale také na internetu. Internetový obchod spokojenypes.cz nabízí vysoce kvalitní krmiva, která jsou k mání za nižší ceny, než je běžné v kamenných prodejnách. Vzhledem k tomu, že kvalitní krmivo stojí několikanásobně více, než běžné granule, přijde vám sleva určitě vhod. Váš čtyřnohý přítel si na takovém krmivu určitě pochutná. Odměnou vám bude vděčný a láskyplný výraz a vrtění ocáskem.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *