Identifikační náramky TYVEK - neocenitelní pomocníci pořadatelů akcí

Identifikační náramky TYVEK - neocenitelní pomocníci pořadatelů akcí

Chystáte se uspořádat festival, párty nebo jinou kulturní či sportovní akci, které se zúčastní větší počet lidí? V tom případě zvažte využití identifikačních náramků, které vám výrazně usnadní organizaci. Většina pořadatelů se pes těchto praktických pomocníků neobejde. Zajímá vás, v čem mohou být nápomocné vám?

Co je to identifikační páska/náramek?

Identifikační pásky obdrží účastníci akce při vstupu. Nebudou muset opatrovat vstupenky a pořadatelé na první pohled poznají, kdo zaplatil vstup. Pásky jsou k mání v různých barvách, lze je potisknout logem, textem nebo obrázkem, což dává což umožňuje velmi jednoduše rozlišit klasické návštěvníky od VIP, pořadatelů apod.

Proč jsou identifikační pásky/náramky výhodnější než vstupenky?

Identifikační náramky mají unikátní koncovku, která znemožňuje odlepení. Jakmile se ho návštěvník pokusí rozpojit, nevratně ho poškodí. Tato vlastnost eliminuje riziko, že si budou návštěvníci pásky navzájem předávat a vyhnou se placení. Rozlepenou pásku lze na první pohled bezpečně rozlišit. Tyvek

Kde je seženete?

Identifikační pásky si můžete objednat na www.id-naramky.cz. Jsou vyrobeny z materiálu TYVEK (2,5 cm široké a 25 cm dlouhé) a obsahují kontrolní útržek, na kterém může být vytištěno unikátní číslo. Číselné rozlišení náramků napomáhá k identifikaci návštěvníků a může být využito také při tombole, welcome drinku atd. Potisk probíhá pomocí digitální technologie, je voděodolný a plně postačuje pro potřeby většiny pořadatelů. Tak co vy na to? Identifikační pásky TYVEK vám ušetří spoustu starostí a zajistí efektivnější průběh akce. Rozhodnete-li se pro kvalitní a velmi levné identifikační náramky u výše zmíněného prodejce, budete je mít doma do druhého dne (v případě potisku je doba odeslání cca 1-2 dny). Anebo si pro ně zajedete do kamenné pobočky na Praze 2.

Publikováno: 23. 08. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam