Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Inspirace pro malé i velké kuchaře

Rozhodli jste se, že uděláte radost svému partnerovi a připravíte mu nezapomenutelný gurmánský zážitek v podobě chutné večeře? Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem a neexistuje lepší způsob, jak začít romantický večer, než zpoza talíře s vybranou delikatesou. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného pokrmu, hledejte inspiraci na webu. Osobně doporučujeme zbrusu novou internetovou kuchařku s všeříkajícím názvem – Senza recepty. Najdete na ní tisíce receptů z české i mezinárodní kuchyně. Milovníci jídla ocení tématické články o jednotlivých surovinách. Nezáleží na tom, jestli se živíte jako šéfkuchař v pětihvězdičkovém hotelu, nebo s vařením nemáte vůbec žádné zkušenosti. Recepty jsou napsány tak, aby si s přípravou jídla věděl rady i naprostý lajk.

Udělejte z každého jídla slavnostní příležitost

Vhodně zvolený recept promění obyčejný oběd v mimořádnou příležitost. Na senzarecepty.cz najdete recepty z druhého konce světa, stejně jako netradiční variace tradičních pokrmů, jako jsou polévky a guláš. Ať už se rozhodnete pro těstoviny, řízek či borůvkový koláč, vždy se můžete spolehnout na přehledně strukturovaný návod, který vám přípravu značně usnadní. Na otázku, proč hledat recepty zrovna v této online kuchařce, existuje jednoduchá odpověď. Rozhraní webu je (na rozdíl od jiných projekt tohoto typu) velmi přehledné a díky rozšířené filtraci najdete správný recept během malé chvilky. Hodinové hledání vhodného receptu se na senzarecepty.cz rozhodně nekoná. Můžete si vybrat nejen podle země původu a obtížnosti, ale i typu přípravy (pečení, smažení…), příležitosti (Vánoce, Velikonoce) a typu stravníků (dietní, veganská či vegetariánská jídla)

Senzarecepty.cz je se stane vašim každodenní přítelem, díky kterému se z vaření stane radost a nikoliv povinnost. Znáte-li chutný recept, který na webu ještě není, můžete ho přidat.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *