Matracín vám zajistí exkluzivní poležení

Matracín vám zajistí exkluzivní poležení

Bolí vás páteř a trpíte bolestmi hlavy i přesto, že máte pravidelný a dostatečně dlouhý spánek? Chybu hledejte ve vaší posteli, respektive matraci. Pokud jste před lety výběr matrace podcenili a vybrali si nejlevnější a tudíž nekvalitní kus, stále máte možnost vše napravit. Zdraví je jenom jedno a na matraci se skutečně nevyplácí za každou cenu šetřit. V posteli trávíme přibližně jednu třetinu života a investice do zdravého a komfortního podloží je opravdu namístě. Ceny matrací navíc rok od roku klesají a podaří-li se vám koupit zboží v akci, ušetříte i několik tisíc korun. Kvalitní matrace vydrží i deset let, takže nemusíte mít strach, že budete muset investovat napřesrok do nové. Pojďme se spolu nyní podívat na nejoblíbenější typy a jejich specifické vlastnosti.

Která matrace je ta pravá?

Výrobci chrlí na trh nové a lepší typy matrací, které jsou vyrobeny z moderních materiálů. Mezi nejprodávanější patří pěnové matrace, jež jsou vyrobeny z několika druhů materiálů. Kombinace unikátních vlastností zaručuje pohodlný a zdravý spánek. Mezi největší výhody patří elastičnost a možnost ovlivnění termoregulace lůžka. Můžete je použít i na polohovatelné rošty.

Ještě o stupínek výše matrace taštičkové, které se pyšní vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Základem jsou samostatné pružinky, které jsou zapouzdřeny v taštičkách z netkané textilie. Pružiny jsou schopny individuálně reagovat na veškeré nerovnosti a věrně kopírují tvar vašeho těla. Vaše páteř tak získá dokonalou oporu a svaly se konečně uvolní. Taštičkové matrace jsou skvěle prodyšné a větratelné.

Zajímavé jsou i moderní pružinové matrace, které tvoří vzájemně propojené kovové pružiny. Na rozdíl od jiných typů matrací, nejsou pružinové matrace tak elastické. Dají se však pořídit za velmi příznivou cenu, což je pro mnoho zákazníků klíčové.

Kdo je to ten Matracín?

Hledáte-li spolehlivého prodejce, který má v sortimentu všechny uvedené typy matrací, obraťte se na matracin.cz. V případě, že jste se rozhodli vzít zdraví do vlastních rukou, mohla by se vám líbit kategorie luxusní matrace. Pomineme-li vyšší pořizovací cenu, dostanete skutečně perfektní matraci, která je vyrobena nejmodernějšími výrobními postupy a ruku v ruce s aktuálními zdravotními trendy. Potěší i výjimečný design, díky kterému je na první pohled znát, že se jedná o vlajkovou loď. Na matracin.cz jsou k mání i doplňky, termo soupravy, krční polštářky či postele. Lepší poměr ceny a kvality najdete jen těžko.