Investice do profesionálního webu se vyplatí. Proč byste si ho měli pořídit i vy?

Investice do profesionálního webu se vyplatí. Proč byste si ho měli pořídit i vy?

Doby, kdy vlastní webové stránky představovaly významnou konkurenční výhody, jsou dávno pryč. V současnosti je absence webovek vnímána jako obrovská nevýhody, jinak také – kdo je nemá, jako by ani nebyl... Online prezentace vám doslova otevře dveře do světa byznysu a dostane vás do povědomí potenciálních zákazníků, kteří by se o vaší firmě jinak ani nedozvěděli. Otázkou je, zda se vyplatí při tvorbě ušetřit, nebo investovat vyšší částku do kvalitního systému. V dnešním článku vám prozradíme výhody obou variant. Rozhodnutí bude na vás.

Výhody a nevýhody levného webu

Levné webové stránky si můžete vytvořit i svépomocí. Existuje celá řada online nástrojů, pomocí kterých je tvorba webových stránek velmi snadná. Ušetřit můžete také tím, že zakázku svěříte méně zkušenému programátorovi nebo studentovi. Počáteční úspora může být významná, nicméně počítejte s tím, že za málo peněz nezískáte spoustu muziky. Naopak se budete muset smířit se šablonovitým řešením, které vás neodliší od konkurence. Tyto typy webů nemají velkou šanci uspět a zapadnou mezi šedým průměrem. Jenomže vašim cílem je maximalizace zisku, nebo ne?

Výhody a nevýhody profesionálního webu

Rozhodnete-li se pro profesionální webové stránky, bude vás to něco stát. Tím ovšem nevýhody tohoto řešení končí a začíná obsáhlý výčet plusů. Za zmínku stojí špičkový webdesign s důrazem na přehlednost, originalitu a zvýšení konverzního poměru. V neposlední řadě také sofistikovaný administrační systém pro jednoduchou správu. V konečně také perfektní optimalizace pro vyhledávače.

Resumé

Suma sumárum, levné webové stránky nevyždímají vaší peněženku, ale raději od nich nic moc nečekejte. Investice do profi webu se vám vrátí velmi brzy a budete z něj těžit minimálně po několik let. Díky responzivnímu designu a využití moderních technologií bude dostupný také pro mobilní zařízení, jejichž podíl výrazně roste. Dostanete prezentaci na míru, odlišíte se od konkurence a zařadíte se mezi úspěšnou menšinu.

Svěřte tvorbu webu těm nejlepším

Stále pochybujete? V tom případě si požádejte o bezplatnou konzultaci u Genes Media s.r.o. Společnost se dlouhodobě zabývá tvorbou vysoce profesionálních webových stránek, které se zákazníkům vyplatí. Více na www.genes.cz.

Publikováno: 20. 02. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: profesionální webdesign | profesionální webové stránky