Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Jak dlouho se může nosit rouška?

Během nošení vám rouška postupně zvlhne a ztrácí svou účinnost. Když se tak stane, vyměňte ji za novou, čistou. Zvlhlé jednorázové roušky patří do koše, látkové je třeba vyprat – poté je lze nosit opakovaně. Skvělou volbou jsou tyto luxusní roušky z Rouškoshopu opatřené certifikovanou antibakteriální látkou s aktivním stříbrem. Prodejce má skladem široké spektrum roušek pro muže, ženy i děti, a to v různých barevných provedeních. Zájemci si pak mohou objednat vlastí potisk – třeba logo firmy nebo jakýkoliv motiv.

Co s jednorázovou rouškou?

Jednorázové roušky jsou určeny pouze na jedno použití. Po použití by měly být odstraněny (nedotýkejte se zepředu, odstraňujte zatažením za elastické šňůrky zezadu) a okamžitě zlikvidovány.

Jak dezinfikovat roušku?

Látkové resp. bavlněné roušky perte nejméně jednou denně v mýdle nebo saponátu v horké vodě (nejméně 60 stupňů Celsia). Pokud nemáte možnost prát v horké vodě, pak:

  • roušku omyjte v mýdle / saponátu a vodě při pokojové teplotě a povařte ji ve vodě alespoň 1 minutu, nebo:
  • ji vydezinfikujte namočením na 1 minutu do 0,1% chlóru a následně důkladně opláchněte vodou pokojové teploty (na roušku by neměly být žádné toxické zbytky chlóru).

Jednorázové roušky jsou určeny k jednorázovému použití a po použití je třeba je vyhodit / zlikvidovat. Nedoporučujeme jednorázové roušky opakovaně nosit a dezinfikovat.

Trh s rouškami se neustále vyvíjí a týmy vědců, vývojářů a výrobců den co den pracují na inovacích, které mají ambici maximalizovat ochranu zdraví a pohodlí při nošení roušek. Viz nabídka na rouskoshop.cz, kde najdete stylové roušky pro muže, ženy i děti, které nabízí vysokou úroveň komfortu při nošení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *