Jak levně prodloužit vlasy, aby byl výsledek přirozený a krásný?

Jak levně prodloužit vlasy, aby byl výsledek přirozený a krásný?

O vlasech se říká, že jsou korunou ženské krásy. Ve mnoha světových kulturách jsou dlouhé, husté a zdravě vypadající vlasy považovány za nejkrásnější aspekt ženy. Na druhou stranu často není jednoduché takového výsledku docílit. Pokud vás trápí, že vaše vlasy nerostou tak rychle, jak byste si přála nebo jen nechcete čekat několik let, pravděpodobně vás zaujalo alternativní řešení v podobě prodlužování. Nabízí se hned několik způsobů, z nichž mnohé jsou velmi nákladné a nešetrné vůči vlastním vlasům. My vám představíme výhody clip- in - metody, která naopak patří mezi nejlevnější a zároveň vlasy nijak neničí.

Co jsou clip-in vlasy?

Clip in vlasy mají podobu přírodních vlasů našitých na sponkách. Prodávají se v sadách různých šířek a délek. Aplikace je snadná a rychlá – můžete si je kdykoliv připnout a zase odepnout. Jde o ideální řešení pro každou ženu, která ráda mění účesy podle nálady a příležitosti.

Kde seženete kvalitní clip-in vlasy levně?

Na clip-in vlasy narazíte na každém rohu, nicméně se vyplatí investovat do kvalitních 100% lidských vlasů, které vypadají přirozeně. Mimo to se nebudete muset starat o náročnou údržbu, protože péče o přírodní clip-iny je úplně stejná jako v případě vašich vlasů. Při mytí lze požívat šampon a kondicionér, pro vytvarování tužidlo a lak. Vlasy na sponkách je možné natáčet i žehlit. Krásné clip-in vlasy levně seženete u specializovaného prodejce tvojevlasy.cz. V e-shopu dostanete na výběr z různých délek a odstínů černé, hnědé a blond. Základní nabízené délky jsou 38 cm, 51 cm a 61 cm, ale aktuálně jsou v nabídce také luxusní a velmi husté clip-in vlasy s délkou 66 cm a gramáží 160 g. Sady se skládají z 18 spon tvořících 8 pásů a pokryjí tak celý obvod hlavy. Co dodat závěrem? Není jediný důvod, proč byste měli utrácet za drahé a nešetrné metody prodlužování. Clip-in vlasy jsou cenově dostupné, vypadají přirozeně a díky správné vydrží velmi dlouho.

Publikováno: 17. 11. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: clip-in vlasy levně