Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Auto LM Group – pražský autoservis, kde se vašemu vozu dostane nejlepší péče

Blíží se zima, čas třeskutých mrazů a všudypřítomného sněhu a ledu. A to je pro každého zodpovědného motoristu impuls k tomu, aby dal svého plechového miláčka do pořádku a připravil jej na nejhorší. Stav svého vozidla byste neměli podceňovat ani vy, a proto se zaměříme na komplexní služby, které poskytuje profesionální autoservis a pneuservis s mnohaletou působností. Vydejte se s námi do Auto LM Group v Praze. Nebudete litovat!

Vůz byste měli udržovat ve vynikající kondici po celý rok, ale když se neprojeví konkrétní problém, pravděpodobně se na preventivní prohlídku nedostavíte. Před nástupem zimních měsíců udělejte výjimku a svěřte svého věrného pomocníka profíkům. Auto LM Group nabízí široké spektrum servisních služeb a garantuje pečlivý a individuální přístup za bezkonkurenční ceny.

S čím vám zkušení servismani pomohou?

V rámci servisu provádí mechanické práce, opravy elektroniky i běžné preventivní prohlídky. Portfolio servisních úkonů čítá drobné opravy, výměnu oleje, brzd či destiček, zajištění záručního a pozáručního servisu, diagnostiku vozů všech značek, vyřízení pojistných událostí, opravy po havárii, přípravu vozů na STK a samozřejmě i prodej náhradních dílů. Jednoduše vše, co by měl špičkový autoservis nabízet.

Nechte si před zimou seřídit kola

V žádném případě nezapomeňte na kontrolu a seřízení předních a zadních kol, která je před zimou důležitější, než kdy jindy. Geometrie kol Praha u Auto LM Group probíhá na nejmodernějším 3D zařízení německé značky TWIM BUSH. Jde o jeden z nejlepších strojů, které se k této činnosti v současné době používají. Seřízením geometrie předejdete aquaplaningu, přílišnému namáhání náprav a opotřebení pneumatik. Vaše auto bude na vozovce sedět jako přibité, což při jízdě na čerstvě spadlém sněhu určitě oceníte.

Ať už vám v garáži parkuje postarší yountimer, rodinné auto nižší střední třídy nebo luxusní Maserati, v pražském auto a pneuservisu Auto LM Group o něj bude postaráno přímo královsky. Další informace najdete na www.praha-pneuservis.eu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.