Auto LM Group - pražský autoservis, kde se vašemu vozu dostane nejlepší péče

Auto LM Group - pražský autoservis, kde se vašemu vozu dostane nejlepší péče

Blíží se zima, čas třeskutých mrazů a všudypřítomného sněhu a ledu. A to je pro každého zodpovědného motoristu impuls k tomu, aby dal svého plechového miláčka do pořádku a připravil jej na nejhorší. Stav svého vozidla byste neměli podceňovat ani vy, a proto se zaměříme na komplexní služby, které poskytuje profesionální autoservis a pneuservis s mnohaletou působností. Vydejte se s námi do Auto LM Group v Praze. Nebudete litovat! Vůz byste měli udržovat ve vynikající kondici po celý rok, ale když se neprojeví konkrétní problém, pravděpodobně se na preventivní prohlídku nedostavíte. Před nástupem zimních měsíců udělejte výjimku a svěřte svého věrného pomocníka profíkům. Auto LM Group nabízí široké spektrum servisních služeb a garantuje pečlivý a individuální přístup za bezkonkurenční ceny.

S čím vám zkušení servismani pomohou?

V rámci servisu provádí mechanické práce, opravy elektroniky i běžné preventivní prohlídky. Portfolio servisních úkonů čítá drobné opravy, výměnu oleje, brzd či destiček, zajištění záručního a pozáručního servisu, diagnostiku vozů všech značek, vyřízení pojistných událostí, opravy po havárii, přípravu vozů na STK a samozřejmě i prodej náhradních dílů. Jednoduše vše, co by měl špičkový autoservis nabízet.

Nechte si před zimou seřídit kola

V žádném případě nezapomeňte na kontrolu a seřízení předních a zadních kol, která je před zimou důležitější, než kdy jindy. Geometrie kol Praha u Auto LM Group probíhá na nejmodernějším 3D zařízení německé značky TWIM BUSH. Jde o jeden z nejlepších strojů, které se k této činnosti v současné době používají. Seřízením geometrie předejdete aquaplaningu, přílišnému namáhání náprav a opotřebení pneumatik. Vaše auto bude na vozovce sedět jako přibité, což při jízdě na čerstvě spadlém sněhu určitě oceníte. Ať už vám v garáži parkuje postarší yountimer, rodinné auto nižší střední třídy nebo luxusní Maserati, v pražském auto a pneuservisu Auto LM Group o něj bude postaráno přímo královsky. Další informace najdete na www.praha-pneuservis.eu.

Publikováno: 14. 12. 2014

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: auto lm group | geometrie kol praha