Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte rezervaci Milovice a podpořte návrat divokých koní do ČR.

Investiční zlato

Zlaté investiční mince a slitky nakupujte online na AuPortal.cz.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Slevy

Jak na povánoční slevy, když obchody zavřely a supermarkety přelepily regály?

Na menší obchodníky již delší dobu vrčí vzteklý PES, a nemohli jinak, než takříkajíc zavřít krám. Zklamaní zákazníci tak přišli o jedinečnou příležitost k povánočnímu nakupování, které se obvykle nese v duchu velkých slev. Plamínek naděje uhasl v momentě, kdy vláda zakázala prodej specifického zboží i supermarketům, jejichž brány zůstaly otevřené. Jedinou možností tak zůstává internet. Pokud nehodláte čekat, až se situace uklidní, pusťte se do výhodného nákupu hned teď. Vypátrali jsme pro vás místo, kde se to slevami jenom hemží.

Made in PRC? A co má jako být…

Není tajemstvím, že drtivá většina zboží, a to jak v regálech kamenných prodejen, tak ve virtuálních výkladních skříních e-shopů, pochází z asijské produkce. Dovozcům tradičně vévodí Čína, ovšem nutno podotknout, že časy, kdy nálepka „made in China“ symbolizovala mrzkou kvalitu, jsou dávno pryč. Rozhodující je přístup výrobce, což je nejvíce patrné na moderních čínských automobilech. Již nyní představují zajímavou alternativu vozidel tradičních značek a v budoucnu jim budou směle konkurovat i jinak než cenou.

Čím si po Vánocích udělat radost?

Vraťme se však do vaší domácnosti. Nehodily by se vám třeba vychytávky do kuchyně? Pokud na ně Ježíšek zapomněl, poohlédněte se po nich u zprostředkovatele nejlepšího světového zboží na https://www.pepovasleva.cz/. Je libo multifunkční kráječ zeleniny s odtokovým košem, výrobník ledové tříště nebo třeba LED osvětlení na dálkové ovládání – to vše samozřejmě za neodolatelnou cenu?

Nabídka zboží je pestrá, v e-shopu seženete vše pro děti, elektroniku, sportovní potřeby, autodoplňky, oděvy i spoustu pomocníků pro dům a zahradu. Každý týden přibývají desítky až stovky nových produktů, o kterých se můžete nechat informovat newsletterem.

Tak rychle, než někdo nařídí dočasné stažení zboží z nabídky i eshopařům – to aby nediskriminovali kamenné prodejny…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *