Potřebujete profesionální dílenský nábytek?

Potřebujete profesionální dílenský nábytek?

Čeká vás zařizování dílny, výrobní haly nebo skladu? Pak budete potřebovat dílenský nábytek, který splňuje hned několik podstatných kritérií. Musí být funkční, kvalitně zpracovaný a zároveň odpovídající specifickým technickým parametrům. A když na to přijde, mohl by mít určitou estetickou hodnotu, protože i místo, kde se primárně pracuje, může vypadat příjemně. Dokonce i navzdory tomu, že je dominantním materiálem kov. Je chladný, ale moderní a na pracovišti vykoná skvělou službu.

Pracovní stoly neboli ponky

V žádné pracovně nesmí chybět stůl, a to samé platí o dílně. Dílenské stoly neboli ponky jsou k mání v mnoha různých provedeních – liší se velikostí pracovní desky i vybavením. V případě modulového systému si sami zvolíte vybavení dle specifických potřeb (např. závěsné police a panely, roletové nástavce, stojany pro zadní stěny, závěsný program nářadí apod.). Za zmínku stojí také dílenské stoly s kolečky, které výrazně usnadňují manipulaci.

Alfou a omegou jsou skříně

Dílny, výrobny a jiné provozy bývají plné věcí, které se nesmí válet jen tak po podlaze. K uskladnění slouží dílenské skříně, a i ty se liší rozměry, vybavením a zavíráním. Při výběru hraje roli budoucí využití – k dispozici jsou skříně s plnými i prosklenými dveřmi, boxové skříně pro uskladnění náhradních dílů, zásuvkové dílenské skříně vhodné pro uskladnění drobných komponentů (šrouby. matky apod.) a v neposlední řadě také plechové šatní skříně na osobní věci pracovníků. Velmi praktické jsou pojízdné dílenské vozíky, které, podobně jako ponky s kolečky, jsou lehce přemístitelné.

Na koho se obrátit?

Nechcete-li při nákupu šlápnout vedle, poohlédněte se po vybavení u společnosti POLAK CZ s.r.o. Specialista na výrobu dílenského nábytku nabízí široké spektrum kvalitních, praktických a esteticky zajímavých systémů, které neustále inovuje. Výrobky úspěšně exportuje také do zahraničí, kde se setkává se velmi dobrou odezvou náročných zákazníků. Kompletní sortiment najdete na www.nabytek-polak.cz.  

Publikováno: 16. 04. 2015

Kategorie: Hobby

Autor: Adam

Tagy: levný dílenský nábytek