Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Ruční mytí u Auto LM Group: Wellnes kůra, na kterou váš plechový miláček nezapomene

Jak jste na tom s osobní hygienou? Předpokládáme, že ji pečlivě dodržujete a stejně tak dbáte na to, aby bylo čisté i prostředí, ve kterém žijete. Ale co váš plechový miláček, který vás den co den přepravuje do práce, nákupního centra a vůbec všude tam, kam potřebujete? Nezapomněli jste na něj? Pokud vám na pravidelné mytí nezbývá čas a jen neradi byste mu odřeli lak v automatické myčce, máme pro vás řešení. Dopřejte svému vozu špetku relaxace u Auto LM Group v pražském Karlíně. Nechte profesionály, aby mu vrátili původní lesk a postarali se o kompletní vyčištění karoserie i interiéru.

Čištění je šetrné k vozu i přírodě

Moderně vybavenou automyčku Auto LM Group najdete v centru Prahy a vašemu vozu se v ní dostane přímo královské péče. Ruční mytí je velmi šetrné a to nejen vůči vozu, ale také životnímu prostředí. Tým zkušených profíků k mytí používá výhradně špičkovou autokosmetiku Eco Touch, při které se spotřebuje minimum vody. Výsledkem „suchého mytí“ je perfektně vyčištěná karoserie a renovovaný lak. Vaše auto bude vypadat jako nové. A pravděpodobně dokonce daleko lépe.

V rámci ručního mytí dojde k vyčištění hran dveří, čištění a tepování interiéru, ošetření a konzervaci plastových dílů, impregnaci, čištění oken, mytí podvozku a kol a v neposlední řadě navoskování kapoty. Speciální tvrdý vosk nanesený pomocí speciálního mikrovlákna oživí a ochrání lak po dobu dalších třech umytí. Samozřejmě je jen na vás, zda se přikloníte ke kompletní očistě, nebo si necháte vyčistit jen specifické partie vozu.

Zašlý nebo poškrábaný lak? Díky Auto LM Group pouhá vzpomínka…

Atraktivní a velmi vyhledávanou procedurou je rozleštění laku. Pokud vás trápí drobné škrábance na karoserii, které jsou výsledkem nešetrného čištění v automatické myčce nebo neopatrného parkování, nechte je nadobro zmizet. Rozleštění probíhá speciální technikou značky 3M, kdy za pomocí speciálního kotouče a leštící pasty dojde k obnovení svrchní vrstvy laku. Až vaše auto vyjede na ulici, budete vypadat mnohem mladší. Což zní dobře, nebo ne?

Auto LM Group nabízí nadstandardní služby, na které jinde nenatrefíte. Po dobu mytí si můžete zapůjčit náhradní vozidlo a když na to přijde, můžete si nechat auto dopravit až do myčky a zpět. A pro ty z vás, kteří mají opravdu naspěch, je jako stvořené expresní mytí. Více na www.praha-rucni-myti.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *