Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Jak na tvorbu webových stránek?

Opravdu ještě nemáte funkční web, který vám generuje neustálý přísun zákazníků? Mít webové stránky je dnes naprosto samozřejmé a pokud jste jejich význam doposud podceňovali, měli byste svůj přístup přehodnotit. V následujících řádcích vám prozradíme, jak získat moderní web snadno, rychle a za velmi příznivou cenu.

Od internetových stránek zdarma raději ruce pryč

První možností je výroba webových stránek svépomocí prostřednictvím některé z mnoha služeb, které tuto možnost nabízí. Rozhodnete-li se pro tuto možnost, budete se muset smířit s mnoha kompromisy (např. omezená funkcionalita webu, zastaralá a nicneříkající grafika, pomalé načítání…). Tvorba internetových stránek vám navíc zabere spoustu času, který byste mohli věnovat vlastnímu podnikání a vydělat více peněz. Bez předchozích zkušeností nedosáhnete skvělého výsledku, což je škoda.

Kolik musíte do webu investovat, aby za něco stál?

Další možností jsou webové stránky od někoho, kdo s tvorbou webu nemá hlubší zkušenosti. Zbytečně investujete do nefunkčního řešení, ztratíte příliš mnoho času nekonečnými úpravami a ve finále na web zanevřete, protože vám nepřinese zákazníky.

Na druhou stranu se vám nemusí vyplatit ani investice ve výši několika desítek tisíc, což je poměrně běžná cena za tvorbu webu u větších firem. Jak z toho ven? Zvolte zlatou střední cestu, kterou nabízí například Spolehlivý web.

Spolehlivý web je služba, v rámci které můžete získat moderní a stoprocentně funkční webové stránky za skvělou cenu (viz. tvorba webových stránek ceník). Provozovatelé zároveň nabízí široké spektrum doplňkových služeb a v případě zájmu se postarají také o propagaci vašeho webu a další záležitosti.

Pro profesionály je tvorba webových stránek každodenním chlebem. Stačí, když vyplníte poptávkový formulář na www.spolehlivyweb.cz a za pár dní budete mít elegantní web, který přitáhne pozornost vašich zákazníků.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *