Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Uncategorized

Pásové dopravníky od TMT s.r.o.

Společnost TMT spol s.r.o. působí na trhu již od roku 1991, při čemž jen o rok později získala vlastní výrobní závod. Zabývá se konstrukcí, výrobou a dodávkou technologických dopravních celků, dodávkou zařízení pro technologickou a mezioperační dopravu kusových a sypkých materiálů, ale také dodávkou ocelových a nosných konstrukcí či jiných manipulačních zařízení. Společnost získala systém řízení jakosti podle ČSN ISO 9001:2009, který si průběžně udržuje. Zároveň se může pochlubit vlastnictvím Velkého svářečského průkazu, který ji opravňuje vyrábět ocelové konstrukce dle normy ČSN EN 1090-1.

Pásové dopravniky

Pásový dopravník je typ zdvihadla, které je používáno k přepravě sypkých či polotekutých hmot na kratší vzdálenosti. Stejně tak na něm lze přepravovat menší předměty, balíky či zavazadla. TMT spol. s.r.o. vyrábí pásové dopravníky pro chemický a potravinářský průmysl, ale také ploché a těžké pásové dopravníky. Všechna zařízení jsou konstruována s ohledem na specifické potřeby zákazníků. Samozřejmostí je konstrukce z vysoce kvalitních materiálů, které odolají i agresivnímu prostředí. Pásové dopravníky nacházejí široké spektrum využití a najdete je ve výrobně pneumatik, stejně jako v mrazírně či konzervárně.

Šnekové dopravníky

Šnekové dopravníky jsou používány v rámci dopravy sypkých či drobně kusových materiálů (obiloviny, luštěniny, cukr, vápno, mouka, sádra, cement, popílek…) a to ve vodorovném směru či sklonu (běžně do 30°). Díky uzavřenému dopravnímu prostoru a jednoduché konstrukci je zabráněno prašnosti. Zařízení se běžně využívá jako podavač, dávkovač, chladič či mísič. Součástí příslušenství jsou regulační, dávkovací a uzavírací prvky a jiné provozní systémy, jako je centrální mazání, napojení na odsávání, snímače zahlcení a chodu či revizní otvory. Šnekové dopravníky nachází využití zejména v chemickém, stavebním a potravinářském průmyslu a stavebnictví.

Konkrétní specifikace výše uvedených a zařízení a informace o dalších zařízeních od společnosti TMT s.r.o. najdete na tmt.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *