Pásové dopravníky od TMT s.r.o.

Pásové dopravníky od TMT s.r.o.

Společnost TMT spol s.r.o. působí na trhu již od roku 1991, při čemž jen o rok později získala vlastní výrobní závod. Zabývá se konstrukcí, výrobou a dodávkou technologických dopravních celků, dodávkou zařízení pro technologickou a mezioperační dopravu kusových a sypkých materiálů, ale také dodávkou ocelových a nosných konstrukcí či jiných manipulačních zařízení. Společnost získala systém řízení jakosti podle ČSN ISO 9001:2009, který si průběžně udržuje. Zároveň se může pochlubit vlastnictvím Velkého svářečského průkazu, který ji opravňuje vyrábět ocelové konstrukce dle normy ČSN EN 1090-1.

Pásové dopravniky

Pásový dopravník je typ zdvihadla, které je používáno k přepravě sypkých či polotekutých hmot na kratší vzdálenosti. Stejně tak na něm lze přepravovat menší předměty, balíky či zavazadla. TMT spol. s.r.o. vyrábí pásové dopravníky pro chemický a potravinářský průmysl, ale také ploché a těžké pásové dopravníky. Všechna zařízení jsou konstruována s ohledem na specifické potřeby zákazníků. Samozřejmostí je konstrukce z vysoce kvalitních materiálů, které odolají i agresivnímu prostředí. Pásové dopravníky nacházejí široké spektrum využití a najdete je ve výrobně pneumatik, stejně jako v mrazírně či konzervárně.

Šnekové dopravníky

Šnekové dopravníky jsou používány v rámci dopravy sypkých či drobně kusových materiálů (obiloviny, luštěniny, cukr, vápno, mouka, sádra, cement, popílek...) a to ve vodorovném směru či sklonu (běžně do 30°). Díky uzavřenému dopravnímu prostoru a jednoduché konstrukci je zabráněno prašnosti. Zařízení se běžně využívá jako podavač, dávkovač, chladič či mísič. Součástí příslušenství jsou regulační, dávkovací a uzavírací prvky a jiné provozní systémy, jako je centrální mazání, napojení na odsávání, snímače zahlcení a chodu či revizní otvory. Šnekové dopravníky nachází využití zejména v chemickém, stavebním a potravinářském průmyslu a stavebnictví. Konkrétní specifikace výše uvedených a zařízení a informace o dalších zařízeních od společnosti TMT s.r.o. najdete na tmt.cz.

Publikováno: 26. 07. 2012

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam

Tagy: pásové dopravníky | šnekové dopravníky | tmt spol. s.r.o. | tmt.cz