Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Originál trička se zvířaty – ve vašemu šatníku nesmí chybět!

Jsou huňatá, roztomilá, dělají bláznivé věci… Kdo? No přece zvířata a zvířátka všeho druhu. Znáte snad někoho, kdo by je neměl rád? Pár takových by se možná našlo, ale vsadíme se, že vy je milujete. Dokážete si představit, že by z vašeho života zmizel váš věrný čtyřnohý přítel, který vás každý den přivítá s úsměvem na mordě a vrtícím se ohonem? Ale proč to rozmazávat – máme pro vás perfektní tip na stylová trička, která by neměla chybět v šatníku žádného milovníka zvířat!

Zavítali jsme do e-shopu www.zvirecitricka.cz, která nabízí bohatý sortiment oblečení s unikátními zvířecími potisky. Ale v čem jsou tato trička s potiskem tak jedinečná? Podobných motivů je všude spousta, nebo ne?

Rozdíl poznáte již na první pohled. Na tričkách, tílkách a mikinách totiž nenajdete klasiku v podobě reálných fotografií nebo motivy, které jste již „někde“ viděli. Prodejce vsadil styl evokující populární mangu. A protože si návrhy tvoří sám, nikde jinde na ně nenatrefíte. Buďme však trochu konkrétnější.

Nabídka motivů je skutečně pestrá. Na pejskaře čeká aljašský malamut, sibiřský husky, border kolie a další plemena. Najde se však něco i pro hrdé majitele koček domácích a menších domácích mazlíčků. Máte doma bílého králíka, který je jako vystřižený z Říše divů? Tak proč ho nemít i na tričku?

Ani tím ale výčet potisků zdaleka nekončí. Nechybí šelmy a exotická zvířata, jejichž dojem umocňuje přítomnost komiksové „bubliny“ s vtipnou hláškou. Co takhle vysmátý žralok s hláškou „Keep smiling“?

Velmi povedená je i kolekce triček s ocasem. Nechápete? Namísto celého zvířete budete mít na zádech jen ocásek. Třeba od jaguára, levharta, lemura, lišky nebo modrého draka…. Napsali jsme drak? Jistě, protože nedílnou součástí nabídky je i oblečení s dračími motivy.

Tak co ně říkáte? Uděláte radost sobě nebo svým nejbližším senzačním oblečením, ze kterého přímo čiší pozitivní vztah ke živočichům všeho druhu? Blíží se Vánoce, což je pádný argument k tomu, abyste začali sbírat tipy na pěkné dárky. Garantujeme vám, že s tričky se zvířaty rozhodně nešlápnete vedle!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *