Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Půjčku od Providenta? Proč ne!

Také vám rodiče často vštěpovali, abyste si nikdy nebrali půjčku od „providentů“ a podobných lichvářů? Zřejmě se vám snažili naznačit, že v nebankovní sféře můžete narazit na celou řadu nevýhodných (slušně řečeno) finančních produktů, které vás uvrtají do dluhové spirály, ze které mnohdy není návratu. Jenomže je to právě společnost Provident Financial s.r.o., která patří k nejrespektovanějším hráčům na poli nebankovních půjček. Je mnoho důvodů, proč zvolit půjčku „od Providenta“, než úvěr od neznámého věřitele, o kterém ještě před několika měsíci nebylo slechu, dechu. Pojďme se spolu podívat na atraktivní úvěr, který může pomoci i vám.

Oprava auta či nová televize?

Nezáleží na tom, zda potřebujete půjčit dvacet tisíc na perfektní televizi či padesát tisíc na opravu auta. Provident půjčky jsou neúčelové a věřitel u vás nebude vyzvídat, na co peníze využijete. Provident nabízí úvěry v rozmezí čtyř až padesáti tisíc korun, které lze vyřídit online a to bez ručitele a skrytých poplatků. Díky přehledné tabulce budete ihned vědět, kolik peněz musíte skutečně vrátit a předejdete tak nemilému překvapení, které je typické pro jiné nebankovní společnosti. Uveďme si názorný příklad:

Půjčíte-li si od společnosti Provident 10 000 korun, které budete splácet v rámci 60 týdenních splátek ve výši 306 korun, při RPSN 63,91% a poplatku za hotovostní inkasní službu ve výši 5 183 korun, zaplatíte věřiteli 18 360 korun.

Příliš drahé? Nikoliv, transparentní!

Zdá se vám to příliš? Provident půjčky jsou transparentní produkty, u kterých budete mít jistotu, že zaplatíte skutečně jen to, co je dáno v jednoduché a přehledné smlouvě. Je jen na vás, zda realizaci svých snů či potřeb svěříte do rukou společnosti, která v ČR působí již přes deset let, nebo věřiteli, který se ohání výhodným úvěrem, ze kterého se později vyklube ona zmíněná „lichva“. Je také na místě přihlédnout k bezproblémové a velmi rychlé transakci, která vám může doslova vytrhnout trn paty.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *