Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Obezita a nadváha se dají řešit jednoduše a účinně s PROTISSIMO

Myslíte, že zhubnout s trvalým výsledkem a ještě při mlsání sladkého se nedá? Omyl! PROTISSIMO je toho důkazem. Získává si stále více spokojených klientů a fanoušků díky důležitým a zásadním atributem, kterými se hrdě pyšní.

Co je to PROTISSIMO?

Nepatří mezi klasické diety, i když do dietních redukčních programů patří. Jeho cílem je nejen redukce hmotnosti, ale i trvalá změna. Tou změnou je změna návyků a stravování, které jsou nejdůležitější pro dosažení trvalého účinku.

Postupným hubnutím v několika fázích a přechodem od zdravé dietní stravy ke zdravé klasické stravě se změní Vaše špatné stravovací a životní návyky, kterými v současnosti žijete. Pokud to se svým zdravým a hubnutím myslíte vážně, tak PROTISSIMO je pro Vás ideálním řešením nadváhy, případně obezity.

Protissimo 2

Jak hubnutí probíhá a proč byste se měli programu zúčastnit i vy?

Důvodů, proč byste redukční program PROTISSIMO měli absolvovat je hned několik. Samozřejmě kromě hlavního cíle trvalé redukce hmotnosti, postupně projdete příjemným hubnutím s chutnými jídly bez hladovění a nervozity. Celý redukční program probíhá v několika fázích výhradně pod odborným dohledem a trvá dostatečně dlouhou dobu na to, abyste se postupně naučili zdravě se stravovat a žít zdravějším životem. Hubnutím pod odborným dohledem a pravidelnými konzultacemi dosáhnete nejefektivnější výsledky.

PROTISSIMO není jen o hubnutí…

Cílem diety PROTISSIMO není jen samotná redukce, ale důraz klade i na chuťové vlastnosti svých jídel a také na nejvyšší kvalitu použitých surovin. Žádný člověk, který potřebuje absolvovat dietu a zhubnout s trvalým výsledkem nemůže konzumovat fádní a nepříliš chutná jídla, protože by ho hubnutí prostě přestalo bavit po několika dnech. Proto PROTISSIMO nabízí více než 60 druhů chutných různých slaných, ale i sladkých jídel, z nichž si každý může zvolit ty své oblíbené. Co je důležité poznamenat je fakt, že můžete během diety konzumovat i sladké pamlsky a ještě více si tak zpříjemnit hubnutí. Od sladkých pudinků, přes koktejly, tyčinky, palačinky až po různé koláčky a jiné chutné dobroty.

Protissimo

Jojo efekt? Ani omylem!

Po úspěšném zredukovaní hmotnosti a tukových zásob se nemusíte obávat z následného přibírání. Vzhledem k postupnému přechodu z dietního do normálního, ale zdravého režimu, předejdete obavám z nechtěného nárůstu hmotnosti. V době ukončení redukčního programu budete mít osvojené zdravé návyky a zdravé stravování.

Pokud byste přesto měli obavy, že po ukončení diety budete mít chuť na sladké a porušíte tak zdravé stravování, můžete obavy odložit stranou. Po sladkých či slaných dobrotách PROTISSIMO můžete sáhnout i po skončení redukce. Jídla jsou navržena tak, abyste si je mohli dopřát bez pocitu viny z následného přibírání. Po produktech PROTISSIMO tak můžete kdykoliv sáhnout a s úsměvem na tváři si na nich pomaškrtiť.

Jdete do toho?

Pokud tedy potřebujete zhubnout s reálnými výsledky a to příjemně s chutnými jídly bez hladovění, stačí navštívit Centrum hubnutí PROTISSIMO vedené MUDr. Martinem Kleinem v poliklinice na Mýtné 5 v Bratislavě nebo na adrese www.zdravoschudnut.sk, kde se dozvíte více.

Protissimo 3