Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Krabičková dieta – zaručený způsob jak zhubnout a ušetřit spoustu času

Zápasíte s nadváhou a vyzkoušeli jste už všechny dostupné diety? Podařilo se vám zhubnout pár kilo, které jste zanedlouho opět nabrali a k nim i pár dalších? Pokud vás už omrzelo odříkání a omezování, vsaďte na jednu z nejoblíbenějších forem hubnutí – legendární krabičkovou dietu. O tom, že funguje, nemůže být pochyb, ostatně stačí zapátrat na internetu a vyhledat zkušenosti těch, kteří ji již vyzkoušeli. Přesto se při výběru té „správné“ krabičkové diety vyplatí zachovat chladnou hlavu a vybrat si tu, kterou sestavili opravdoví odborníci. A abychom vám pátrání usnadnili, jednu jsme pro vás našli.

Služba www.kvalitnidieta.cz je určena pro obyvatele Prahy a blízkého okolí a oproti jiným formám diet má hned několik výhod. Díky vyváženému jídelníčku, na kterém se podílí nutriční specialisté, budete rychle a zdravě hubnout a zároveň ušetříte spoustu času, který byste trávili u plotny přípravou jídla. Podstatou krabičkové diety je totiž příjem pokrmů, které vám budou doručeny až domů a to 5 x týdně. Jídelníček se skládá z pěti jídel (krabičková dieta je založena na pravidelném příjmu potravy), které jsou připravovány ve spolupráci šéfkuchaře, nutriční terapeutky a testerů. Ti dohlíží na to, aby byla strava nejen vyvážená a zdravá, ale také chutná.

Krabičková dieta je způsob, jak hubnout bez hladovění, přijímat pestrou a chutnou stravu a zlepšit tak svůj fyzický stav i psychiku. Na zmíněném webu si můžete objednat některý z těchto specifických balíčků:

  • BeSlim – program určený k postupné redukci váhy a jejímu dlouhodobému udržení.
  • BeFit – program pro jedince se zvýšeným výdejem energie, kteří si chtějí udržet aktuální váhu. BeFit je skvělou prevencí před onemocněními kardiovaskulárního systému, rakoviny tlustého střeva, osteoporózy a mnoha dalších „civilizačních“ chorob.

Další možností je varianta obědů a večeří ve výše uvedených režimech. Programy jsou sestaveny pro muže i ženy, takže se můžete pustit do hubnutí i se svým protějškem.