Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Krabičková dieta – zaručený způsob jak zhubnout a ušetřit spoustu času

Zápasíte s nadváhou a vyzkoušeli jste už všechny dostupné diety? Podařilo se vám zhubnout pár kilo, které jste zanedlouho opět nabrali a k nim i pár dalších? Pokud vás už omrzelo odříkání a omezování, vsaďte na jednu z nejoblíbenějších forem hubnutí – legendární krabičkovou dietu. O tom, že funguje, nemůže být pochyb, ostatně stačí zapátrat na internetu a vyhledat zkušenosti těch, kteří ji již vyzkoušeli. Přesto se při výběru té „správné“ krabičkové diety vyplatí zachovat chladnou hlavu a vybrat si tu, kterou sestavili opravdoví odborníci. A abychom vám pátrání usnadnili, jednu jsme pro vás našli.

Služba www.kvalitnidieta.cz je určena pro obyvatele Prahy a blízkého okolí a oproti jiným formám diet má hned několik výhod. Díky vyváženému jídelníčku, na kterém se podílí nutriční specialisté, budete rychle a zdravě hubnout a zároveň ušetříte spoustu času, který byste trávili u plotny přípravou jídla. Podstatou krabičkové diety je totiž příjem pokrmů, které vám budou doručeny až domů a to 5 x týdně. Jídelníček se skládá z pěti jídel (krabičková dieta je založena na pravidelném příjmu potravy), které jsou připravovány ve spolupráci šéfkuchaře, nutriční terapeutky a testerů. Ti dohlíží na to, aby byla strava nejen vyvážená a zdravá, ale také chutná.

Krabičková dieta je způsob, jak hubnout bez hladovění, přijímat pestrou a chutnou stravu a zlepšit tak svůj fyzický stav i psychiku. Na zmíněném webu si můžete objednat některý z těchto specifických balíčků:

  • BeSlim – program určený k postupné redukci váhy a jejímu dlouhodobému udržení.
  • BeFit – program pro jedince se zvýšeným výdejem energie, kteří si chtějí udržet aktuální váhu. BeFit je skvělou prevencí před onemocněními kardiovaskulárního systému, rakoviny tlustého střeva, osteoporózy a mnoha dalších „civilizačních“ chorob.

Další možností je varianta obědů a večeří ve výše uvedených režimech. Programy jsou sestaveny pro muže i ženy, takže se můžete pustit do hubnutí i se svým protějškem.