Jak rychle přijít k penězům? Zbavte se autovraku, který vám tlí před domem

Jak rychle přijít k penězům? Zbavte se autovraku, který vám tlí před domem

Hodila by se vám menší hotovost, ale do výplaty daleko? Pokud vám na zahradě zahálí nepojízdný vrak, který se rozhodně nechystáte opravit, spojte příjemné s užitečným a obraťte se na výkup autovraků. Obavy z komplikované administrativy hoďte za hlavu, vykupující za vás vyřeší téměř vše, a dokonce si pro automobil přijede. Služba zahotove.cz je dobrou volbou pro každého, kdo potřebuje finanční hotovost ihned nebo se jen nechce zabývat zdlouhavým papírováním. Předmětem výkupu přitom nemusí být pouze autovrak, ale také vozidlo s propadlou STK, stavební nebo užitkové vozidlo, veterán, nepojízdné či havarované auto.

Kolik za své staré auto dostanete?

Peníze nerostou na stromech a je přirozené, že vás zajímá, kolik vám vykupující za autovrak nabídne. Přesnou částku se můžete dozvědět třeba ihned – zavolejte na telefonní číslo uvedené na webových stránkách nebo výkupního technika kontaktujte prostřednictvím online formuláře. Hlavní kritéria, která mají vliv na hodnotu vozu, jsou jeho technický stav, značka (a model), náročnost recyklace a v neposlední řadě poptávka po náhradních dílech či aktuální tržní cena kovů. Zkrátka ale rozhodně nepřijdete a peníze dostanete hotově ihned po podpisu smlouvy.

Jak proces výkupu probíhá?

Služba má stejné podmínky pro výkup autovraků v Praze či kdekoliv jinde. Funguje celorepublikově a takřka nepřetržitě. Pokud je vozidlo nepojízdné a nemáte jej jak dopravit na vrakoviště, nevadí. Odvoz zdarma zajistí přímo vykupující. V podstatě stačí, když podepíšete připravenou smlouvu a předložíte požadované dokumenty (občanský průkaz a oba technické průkazy). V případě, že je předmětem výkupu vozidlo, které není ve vašem vlastnictví, budete potřebovat plnou moc. Jakmile podepíšete smlouvu a technik převezme vozidlo, obdržíte protokol o převzetí vozu k likvidaci. A to je vše – před domem budete mít pořádek a v kapse hotovost.

Publikováno: 06. 01. 2020

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam